ویروس کرونا ، Epiphany با منطقه قرمز: سوپرمارکت ها و برخی فروشگاه ها ، قوانین جدید از فردا

[ad_1]

Epiphany تعطیلات را می گیرد و با منطقه قرمز امروز تقویم محدودیت های ایجاد شده توسط دولت با فرمان کریسمس تکمیل می شود.

با وجود ممنوعیت ها ، امروز هیچ استثنایی وجود ندارد. به عنوان مثال ، امکان خرید وجود دارد: سوپرمارکت ها و فروشگاه های مختلف مواد غذایی باز هستند ، اما رستوران ها ، بارها و شیرینی فروشی ها بسته است ، اما فقط تحویل در خانه یا تحویل کالا حداکثر تا ساعت 22:00 که زمان آن فرا می رسد مجاز است در ساعت منع رفت و آمد .

مغازه ها بسته هستند ، به استثنای برخی دسته ها ، که ممکن است در منطقه قرمز باز بمانند. این محصولات شامل محصولات تنباکو ، روزنامه ، لباسشویی ، خشکشویی است. آنها می توانند باز بمانند ، اما بدیهی است که این راه حل آنها است ، زیرا تعطیلات است ، حتی پمپ بنزین ها ، داروخانه ها ، داروهای دارویی.

منطقه زرد در 7 و 8 ژانویه ، نارنجی در 9 و 10 ژانویه: تمام قوانین مصوبه جدید

حتی امروز ، مانند تمام روزهای قرمز فصل کریسمس ، قانون کلی این است که شما نمی توانید از خانه خارج شوید مگر اینکه یک شغل ، ضرورت یا شرایط بهداشتی اثبات شده داشته باشید. اما دسترسی به دو نفر ، به استثنای افراد زیر 14 سال و افراد خودکفا با معلولیت ، فقط در یک روز در منطقه خود مجاز است. پیاده روی مجاز است ، اما فقط در نزدیکی خانه شخص.

در هر صورت کلیه حرکات باید توسط خودتأییدیه توجیه شود. در اینجا فرم از پیش چاپ شده ای است که قبلاً در اختیار نیروهای پلیس ایالتی و محلی قرار گرفته است.

چه عواملی از فردا تغییر می کند

این مصوبه جدید از فردا لازم الاجرا می شود و تا 15 ژانویه زمان انقضا Dpcm فعلی لازم است. آنچه در آینده رخ خواهد داد هنوز مورد سوال است ، زیرا مقررات جدید دولت برای مدیریت بیماری همه گیر ویروس کرونا و آزادی حرکت در ایتالیا مورد نیاز خواهد بود. تا پایان وضعیت اضطراری در 31 ژانویه ، که می تواند برای شش ماه دیگر تمدید شود تا به 31 ژوئیه برسد. از فردا تا یکشنبه 10 ژانویه ، همین قوانین در کل ایتالیا اعمال می شود ، اگرچه از روزی به روز دیگر متفاوت است ، در حالی که از دوشنبه مناطق رنگی بازگردانده می شوند ، که پس از نظارت جدید در هر منطقه تغییر خواهد کرد.

Dpcm جدید از 15 ژانویه ، این منطقه سفید است که توسط دولت تصور شده است

بنابراین ، ما باید تا جمعه آینده ، 8 ژانویه منتظر بمانیم تا تصمیمات وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا را بر اساس داده های مربوط به عفونت ، که باعث ایجاد رنگ مناطق (قرمز ، نارنجی و زرد) می شود ، بدانیم. پارامترهای ارزیابی به معنای محدودتر تغییر خواهند کرد: برای تغییر از زرد به نارنجی ، یک شاخص Rt 1 (قبلاً 1.25) و برای منطقه قرمز Rt به 1.25 و دیگر لازم نیست. در 1.50.

فردا و جمعه ، 8 ژانویه ، کشور با رنگ زرد بازگشت ، اما با ممنوعیت سفر بین مناطق ، به جز در موارد معمول. می توانید در منطقه خود حرکت کنید. روز منع رفت و آمد همیشه از ساعت 22:00 تا 5:00 روز بعد. بارها و رستوران ها می توانند در این دو روز تا ساعت 18:00 ، سپس فقط تا ساعت 22:00 و تحویل در خانه بازگشایی شوند. فروشگاه ها تا ساعت 20:00 ، چراغ سبز و مراکز خرید باز هستند.

روز شنبه 9 و یکشنبه دهم ایتالیا به نارنجی برگردد و انتظار می رود در تمام ژانویه ، هر آخر هفته اینگونه باشد. جابجایی از یک منطقه و شهرداری ، به استثنای معمول ، حتی برای مراکزی با کمتر از 5000 سکنه (در شعاع 30 کیلومتری) ، همیشه دارای مجوز شخصی ، ممنوع است.
بارها و رستوران ها باز هستند ، اما فقط برای خانه (تا 22:00) و تحویل خانه. مغازه های باز ، مراکز خرید بسته

از دوشنبه 11 تا جمعه 15 ژانویه در حال حاضر وارد مرحله ای می شویم که بدون امنیت در حال حاضر است ، این به تقسیم نوارهای رنگی بستگی دارد. در هر صورت ، سفر بین مناطق ، از جمله مناطق زرد ، ممنوع است. در مناطق قرمز ، معافیت از سفر برای دو نفر برای ملاقات با دوستان یا خانواده ، فقط در تعطیلات کریسمس به شهرداری و نه منطقه محدود می شود.
به طور کلی ، برای نیمه دوم ژانویه ، داده های آلودگی از نظر محدودیت ارزیابی می شوند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.