ویروس کرونا ، گلهای داوودی: “شاید نیمی از مردم در ماه ژوئن واکسینه شوند ، تا دسامبر ماسک بزنند”

[ad_1]

“مشکلی با واکسن نیست ، ما دسامبر آینده ماسک ها را برمی داریم” و “در یک سال به مصونیت گله خواهیم رسید. در ماه ژوئن ، شاید نیمی از جمعیت واکسینه شوند. استاد چنین گفت گل داوودی آندره، یک متخصص میکروب شناسی ، که در مصاحبه با Corriere della Sera ، در مورد شروع کار واکسیناسیون در ایتالیا اظهار نظر کرد ، که وی را در میان اولین کسانی یافت که به دنبال سرم Pfizer / BioNTech بودند و به گفته برخی از آنها کند است.

کرایسانتی گفت: “واکسن فایزر به دلیل وجود زنجیره بسیار سرد دارای مشکلات مهم لجستیکی است که تهیه آن به روش مویرگی در منطقه دشوار است.” “پس از آن ، ایتالیا مقدار زیادی در AstraZeneca شرط بندی کرد ، که به دلیل اشتباهات آزمایشی با تاخیر مواجه شد. در آلمان ، بدیهی است که آنها از همان ابتدا مجهز شده اند. “

در مورد تأخیر در واکسن Oxford-AstraZeneca ، پس از توقف آزمایش و اکنون منتظر چراغ سبز EMA ، استاد گفت که این روند طولانی “نشانه ای از جدی بودن است ، حتی اگر از واکسن دیررس پشیمان شویم.” ممکن است اتفاق بیفتد در هر صورت ، به نظر من اطمینان آور است که آنها به روشی شفاف به این اشتباه اعتراف کردند. ” چگونه این اتفاق می افتد در آینده برای سرعت بخشیدن به روند کار؟ کریسانتی بار دیگر به کوریره گفت: “با سرمایه گذاری مهم در تدارکات.”

“ما یک ماه پیش متوجه نشده بودیم که Pfizer به زنجیره فوق العاده سرد نیاز دارد. مشکل واقعی ایتالیا این است که پیش بینی و برنامه ریزی موارد امکان پذیر نیست. اگرچه باید اذعان کرد که این انتخاب منطقی است: سرمایه گذاری در واکسن های بیشتر که بتواند خطرات آغوش را کاهش دهد ، امری طبیعی است که انتظار می رود. در همه اینها باید گفت اروپا نقش مهمی داشته است. بدون جامعه ، کشور ما امروز سرنگون خواهد شد. “

اثرات واکسیناسیون ارزیابی خواهد شد “زمانی که بیش از 50٪ از جمعیت ایمن شده وجود داشته باشد و بنابراین ما به آستانه اصطلاحا منتقل خواهیم شد. مصونیت گله. آستانه ای که باید یک واژه واضح بر روی آن گفته شود “، استاد توضیح می دهد:” همه چیز به R0 بستگی دارد (پارامتری که انتقال بالقوه ویروس را اندازه گیری می کند ، ویرایش). با R0 بین 2.6 و 3 ، مانند امروز ، 70-73٪ از جمعیت ایمن شده برای رسیدن به آن کافی هستند. اما یک نسخه انگلیسی وجود دارد که R0 بالاتر ، بین 3.6 تا 4 دارد و آستانه را به 80-85 درصد می رساند. و امری اجتناب ناپذیر است که این گزینه گسترش یابد ، دقیقاً به دلیل R0 بسیار بالا ».

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *