ویروس کرونا ، کریسانتی خواستار انسداد است: “بلافاصله بسته شوید یا واکسیناسیون پیچیده تر شود”

[ad_1]

ما به یک قفل سریع ، محکم و سریع نیاز داریم و این درست است که اکنون قبل از این که گزینه ها شرایط را پیچیده کنند ، باید یک واکسیناسیون انجام شود “: این هشدار آندره کریسانتی ، استاد کامل میکروبیولوژی پادووا ، در مصاحبه با La Stampa است. برای یک ویروس شناس کمپین واکسیناسیون ، “در سطح بین المللی ، با تأخیر همراه است ، در حالی که در ایتالیا همه چیز خوب پیش می رود”.

وی افزود: “همچنین باید گفت كه دولت آسان ترین راه را انتخاب كرده است ، یعنی شروع با پزشك و پرستار ، در حالی كه در سایر كشورها اولویت های دیگری نیز طراحی شده است.” “تکمیل کارزار واکسیناسیون در طی یک سال به نظر من یک هدف قابل دستیابی است ، حتی اگر این کار آسان نباشد.”گل داوودی توضیح داد: “موفقیت به تعهد همه احتیاج دارد: دولت ، مناطق ، پزشکان ، پرستاران ، داوطلبان و شهروندان.” در این بین ، “ما باید از انتقال زیاد ویروس جلوگیری کنیم تا از ایجاد گزینه هایی برای واکسیناسیون پیچیده تر استفاده کنیم.”

روزانه به طور متوسط ​​500 مرگ در ایتالیا برای گل های داوودی “یک کشتار بی فایده است که می توان از آن جلوگیری کرد”. “به جای هزینه کردن روی نیمکت های صندلی چرخدار و پاداش های تعطیلات ، تقویت سیستم سرزمینی ضروری بود.”او تاکید کرد. حالا چه کاری می توان انجام داد؟ “آوردن همه گیری به یک سطح قابل ردیابی با یک قفل واقعی و تشدید آزمایشات مانند هرگز. این همچنین سریعترین راه برای بهبود اقتصادی واقعی است. در غیر این صورت ، ما در شرایط فعلی ، جایی که هیچ کس نمی فهمد چه اتفاقی می افتد ، ادامه خواهیم داد تا واکسیناسیون ، که اگر همه چیز خوب پیش برود ، یک سال دیگر به پایان می رسد. با پیام های متناقض کافی است: اگر به مردم بگویید قابل فروش هستند ، چرا که نه؟ »

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *