ویروس کرونا ، پستانداران تلخ سیسیل: تنها منطقه قرمز و شاخص در حال رشد عفونت

[ad_1]

سیسیل تنها منطقه سرخ در ایتالیا است ، البته در شرکت استان خودمختار بولزانو. و تا 31 دسامبر ، زمانی که قضاوت می شود که اگر منحنی عفونت ویروس کرونا کاهش نیابد ، اقدامات لازم برای آرامش ، گسترش یا حتی تشدید انجام می شود.

اما از فردا ، پس از گزارش فنی ISS ، لومباردی به رنگ نارنجی بازگشت. وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، براساس داده ها و شهادت سالن کنترل ، دو آیین نامه جدید را امضا کرد که از 24 ژانویه ، یکشنبه لازم الاجرا می شود. ساردنیا نیز در منطقه نارنجی قرار دارد ، اما در این مورد اقدامات شدیدتری نسبت به هفته گذشته است.

سیسیلی

طبق آخرین نظارت وزارت بهداشت و ISS ، در سیسیل میانگین شاخص عفونت SarsCov-2 (Rt) در سیسیل به 1.27 ، بدتر از ما ، به 1.38 رسید ، به 1.38 ، تنها منطقه مولیسه ، که نیمی از جمعیت آن را دارد پالرمو و به طور متوسط ​​50 عفونت در روز.

نوسانات هفتگی RT به بیشینه حداکثر 1.31 و حداقل به 1.23 رسیده است که آخرین آن در ایتالیا بالاترین است. با توجه به پارامترهای کلی ، جزیره دارای یک منطقه نارنجی خواهد بود ، اما طبق درخواست رئیس جمهور نلو موسومچی از دولت ، سخت ترین قوانین منطقه قرمز به مدت دو هفته لازم الاجرا خواهد بود ، به خصوص اگر من بدانم که در مقایسه به مشاهدات قبلی “Rt Siciliano” به وضوح رو به زوال است.

در ایتالیا ، RT پس از پنج هفته رشد به زیر 1 رسید ، اما در سیسیل نه

پرونده لومباردیا

لومباردی پس از “خطایی” در محاسبه RT هفته گذشته باعث ایجاد محدودیت های بیشتری برای منطقه قرمز از روز یکشنبه در منطقه نارنجی بود. و این تبادل اتهامات بین منطقه و دولت در مورد اینکه چه کسی باید مسئولیت را بپذیرد است از ارزیابی غلط ، که تعطیلی مغازه ها به مدت یک هفته و ممنوعیت حرکت حتی در داخل شهرداری ها را تحمیل کرد. رئیس جمهور آتیلیو فونتانا ، كه وزارتخانه و م Instituteسسه عالی بهداشت به او پاسخ دادند ، گفت: “ما همیشه اطلاعات دقیق ، به موقع و دقیق را ارائه داده ایم ، رم باید از تهمت به لمباردی دست بردارد” با تغییر تعداد افراد علامت دار اعلام شده اصلاح می شود.
داده های “مجرمانه” که در آن برخورد رخ داده است ، به RT مربوط می شود و داده های مشاهده شده برای هفته 4 تا 10 ژانویه است ، که به 13 تغییر می یابد ، بنابراین 48 ساعت قبل از جلسه اتاق کنترل ، که منطقه قرمز را اداره می کند.
در این سند آمده است که “دو منطقه و استان های خودمختار (بولزانو و لومباردی) دارای Rt دقیقاً بیشتر از 1.25 حتی در حد پایین تر هستند ، بنابراین با سناریوی نوع 3 سازگار هستند”. به طور خاص ، لومباردی دارای Rt 1.4 بود – با مقدار پایین تر 1.38 و حداکثر 1.43 – و ارزیابی کلی خطر بالایی داشت. اعدادی که براساس پارامترهای معرفی شده توسط فرمان 13 ژانویه ، به طور خودکار منطقه قرمز را تحریک می کنند.
با این حال ، طبق گفته لومباردی ، این تعداد نتیجه “تخمین بیش از حد از سوی موسسه عالی بهداشت” به دلیل اشتباه محاسبه است: تکنسین های اتاق کنترل بخشنامه 12 اکتبر را که توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا امضا شده در نظر نگرفتند. فقط یک مولکول سواب برای اعلام بیمار بهبود یافته است ، بیش از دو. و آنها “دیستونی” را بین داده های مربوط به RT و سایر شاخص هایی که جمعه گذشته در منطقه برجسته شده است ، در نظر نمی گیرند.
بازسازی ای که ماتئو سالوینی استفاده می کرد و از مدیرعامل حساب می خواست. رهبر اتحادیه گفت: “اگر 10 میلیون شهروند لومباردی بر اساس داده ها و تخمین دولت نادرست دولت در خانه زندانی می شدند ، ما با خسارات معنوی و اقتصادی زیادی روبرو خواهیم شد ، کسانی که پرداخت اشتباه کرده اند.”
با این حال ، منابع از وزارت بهداشت و ISS خود اشاره می کنند که همین داده ها ، پس از تجزیه و تحلیل توسط اتاق کنترل ، “بارها و بارها توسط همان منطقه تأیید شد”. و تصحیح آنها همیشه لومباردی بوده است. ISS چگونه آن را در گزارشی توضیح می دهد.

در 20 ژانویه ، منطقه تصحیح تعداد موارد علامت دار را اعلام کرد ، مواردی که تنها موارد محاسبه Rt هستند. و این بدان معناست که از 14180 مورد با تاریخ شروع علائم در دوره 15-30 دسامبر ، که در آن معیارهایی که به عنوان علامت تایید می شوند ، توسط لومباردی در 13 ژانویه نشان داده شده است ، هفته بعد ، 20 ژانویه ، ما به 4918 منتقل شده ایم طبق این روش RT از 1.4 به 0.88 رسید و منطقه را “در معرض خطر بالا اما با سناریوی انتقال سازگار با سناریو 1” قرار داد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *