ویروس کرونا ، نامه دایره ای برای آزمایشات سریع ، امضا شده: معتبر به صورت مولکولی. چه موقع تامپون درست کنید

[ad_1]

امضا شده توسط مدیر پیشگیری وزارت بهداشت جیانی رتزا ، نامه بخشنامه ای است که تصدیق می کند اعتبار آخرین آزمایشات سریع آنتی ژن در تعریف مورد Covid-19 ، به دنبال نشانه های اروپایی.

بخشنامه “بروزرسانی در مورد تعریف COVID-19 و استراتژی های آزمایش” الزام به ردیابی تمام آزمایشات در سیستم های اطلاعاتی منطقه ای را فراهم می کند: “نتایج آزمایشات سریع آنتی ژن یا آزمایشات RT-PCR ، حتی اگر توسط آزمایشگاه ها ، ساختارها و متخصصان خصوصی انجام شود ، معتبر توسط مناطق – می گوید – باید در سیستم اطلاعات منطقه مرجع گنجانده شود “.

بخشنامه استفاده از آزمایشات سریع آنتی ژن را با حداقل نیازهای عملکردی توصیه می کند: حساسیت 80 ≥ و ویژگی ≥97. به نظر می رسد که این آزمایشات آنتی ژنیک نشان می دهد نتایج پوشش RT-PCR (آزمایشات مولکولی)، به خصوص اگر در هفته اول عفونت استفاده شود و براساس داده های موجود موجود باشد ، به نظر می رسد که آنها “جایگزین معتبری برای RT-PCR” هستند.

اگر شرایط بالینی بیمار با آخرین آزمایش آزمایش مغایرت داشته باشد ، RT-PCR همچنان استاندارد طلا برای تایید Covid-19 “است. اگر توانایی RT-PCR محدود باشد یا اگر لازم است اقدامات بهداشت عمومی خیلی سریع انجام شود ، یادداشت ها نامه دایره ای ، “استفاده از آزمایشات سریع آنتی ژن در افراد با علائم سازگار COVID-19 را می توان در متن زیر در نظر گرفت: شرایط شیوع بالا ، برای آزمایش موارد احتمالی / احتمالی ؛ کانون های تایید شده RT-PCR برای آزمایش تماسی علامتی ، تشخیص زودهنگام سایر موارد را به عنوان بخشی از ردیابی تماس و تحقیقات شیوع ، جوامع بسته (زندان ها ، مراکز پذیرش و غیره) و سایت های آزمایش علامت گذاری محل کار که RT قبلاً تأیید شده است ، تسهیل می کند. PCR ، در زمینه بهداشت و سلامت اجتماعی برای تشخیص زود هنگام در اپراتورهای علامت دار “.

این بخشنامه همچنین تأکید می کند ، استفاده از آزمایشات سریع آنتی ژن ، “ممکن است برای افراد آزمایش داده شود ، بدون در نظر گرفتن علائم ، هنگامی که میزان مثبت زیادی انتظار می رود ، به عنوان مثال تقریباً بیش از 10٪.

در این بخشنامه همچنین آمده است که آزمایش سریع در بیماران علامت دار باید ظرف 5 روز از زمان شروع علائم تا زمان انجام شود در بیماران بدون علامت باید بین روز سوم و هفتم قرار گیرد. اگر آزمایش سریع منفی باشد ، تأیید پس از 2-4 روز یا با آزمایش مولکولی آخرین آزمایش یا آزمایش سریع لازم است. برای افرادی که آزمایش سریع آنتی ژن مثبت دارند ، حتی انتظار تأیید با آزمایش آنتی ژن دوم یا آزمایش مولکولی RT-PCR را دارند ، همان اقدامات پیش فرض همانند آزمایش مثبت RT-PCR اعمال می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.