ویروس کرونا ، موج سوم از راه رسیده است: در سیسیل شبح منطقه قرمز ، شیوع جدید و بیمارستان های مضطرب

[ad_1]

با توجه به افزایش عفونت ها و اولین مشکلات ثبت شده در بیمارستان ها ، می توان گفت که موج سوم ویروس کرونا وارد شده است. اتاق های اضطراری عمدتا تحت تأثیر قرار می گیرند. در پالرمو ، مشکلات اصلی مربوط به ویلا صوفیه است که در آن 20 درصد بیماران ویزیت شده مثبت هستند.

بیمارستانها تحت فشار

شب گذشته در بیمارستان کوید دل سرولو ، همانطور که فابیو گراسی در غرفه های Giornale di Sicilia توضیح می دهد، 33 بیمار مثبت وجود داشت که یکی از آنها منتظر بود ، با ازدحام جمعیت 165 درصد. در ویلا صوفیا ، دوباره عصر ، 82 بیمار در منطقه اورژانس بودند که 36 نفر از آنها در انتظار کمک بودند و میزان اشغال این ساختار در حدود 280 درصد مسدود شده بود. دشواری هایی که روند شیوع بیماری را منعکس می کند ، که بازهم ترسناک است.

طبق آخرین بولتن ، نرخ مثبت در سیسیل 16.5٪ بود ، در ایتالیا تنها با Veneto (17.8٪) پیشی گرفت ، تعداد افراد درمان شده کاهش یافت و تعداد مرگ و میرها برای روزهای بالای 30 ظرف 24 ساعت بالا بود.

ویروس کرونا ویروس ، سیسیل سومین مورد عفونت: اجلاس سران در منطقه ، محدودیت های احتمالی جدید بعد از بفانا

دیروز در پالرمو در 2304 بافر سریع بین دستگاه ، فرودگاه و بندر انجام شد ، 165 مورد بدون علامت پیدا شد که 161 مورد از آنها فقط در نمایشگاه مدیترانه بود. و شیوع بیماری در حال بازگشت است. مشابه خانه ثبت نام شده در یک خانه بازنشستگی در سزارو با هشت مثبت. شش نفر از دوازده مهمان و دو دستیار آلوده هستند. پرونده های کوید نیز در دادگاه است، جایی که دو قاضی دادگاه نتایج مثبت دادند و چهار همکار قرنطینه شدند: اصلاح و آزمایشات برای همه کارکنان شاغل در دادگستری اختصاص یافت. علاوه بر این ، از روز گذشته ، پس از مثبت تشخیص دادن یک کارمند ، ایستگاه غیرمتمرکز شهرداری Boccadifalco در Piazza Pietro Micca به روی مردم بسته شد.

پالرمو ، ثبت نتایج مثبت هنگام رانندگی در نمایشگاه: 258 برای یک روز

در مونترال ، یک مأمور پلیس شهرداری مونترال مثبت بود و بنا بر احتیاط ، فرماندهی در انتظار سرویس بهداشتی بسته شد: کارکنان تحت یک تامپون سریع و نتایج منفی قرار گرفتند.

طیف منطقه قرمز

بنابراین با توجه به داده های جدید چه اتفاقی می افتد؟ مطمئناً فردا و جمعه سیسیل ، مانند سایر ایتالیا ، در منطقه زرد قرار خواهد گرفت ، البته با ممنوعیت عبور از مرزهای منطقه ای. در آخر هفته ، اما منطقه نارنجی اعمال می شود ، اما از روز دوشنبه ، 11 ژانویه ، به مناطق رنگی باز می گردد.

خطر سیسیل چیست؟ پارامترهای ارزیابی به معنای محدودتر تغییر خواهند کرد: برای تغییر از زرد به نارنجی ، یک شاخص Rt 1 (قبلاً 1.25) و برای منطقه قرمز Rt به 1.25 و دیگر لازم نیست. در 1.50. داده های نظارت در 8 ژانویه منتشر می شود که بر اساس آنها رنگ هر منطقه تعیین می شود.

طبق یک مدل آماری که توسط گروهی از محققان دپارتمان اقتصاد ، تجارت و علوم آماری دانشگاه پالرمو استفاده شده است ، کیپ سیسیل بین 26/1 تا 37/1 در نوسان است و نرخ دوبرابر آن در مقدار کمی محاسبه می شود. بیش از چهار روز اگر این داده ها از نظارت اتاق کنترل ملی بیرون بیایند ، جزیره خطر سقوط در منطقه قرمز را دارد.

در عوض ، پیش بینی های دیگر سیسیل را در منطقه نارنجی نشان می دهد. روبرتو باتیستون ، استاد فیزیک تجربی در دانشگاه ترنتو ، در غرفه های جورناله دی سیسیلیا با آندره دو اورازیو مصاحبه کرد. با نگاهی به نتایج مطالعه خود ، که ترکیبی از ارزیابی شاخص عفونت Rt با مشاهده نتایج مثبت فعلی در مناطق مختلف کشور است ، باتیستون در جزیره رنگ نارنجی را مشاهده می کند ، “مانند نوامبر ، ماهی که قلمرو در ماه اکتبر به 0.8 در اوایل دسامبر رسید ، در حالی که تعداد افراد آلوده کاهش یافت. پس از آن زرد ظاهر شد ، که تأثیر کمی بر محتوای منحنی اپیدمیولوژیک دارد ، به طوری که ارزش آنها دوباره افزایش می یابد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.