ویروس کرونا ، منطقه قرمز 2 هفته ای در سیسیل. Musumechi: “اگر رم نه بگوید ، من سفارش می دهم”

[ad_1]

اعداد درام e را لمس می کنند منطقه قرمز به سیسیل می رسد. تکان دهنده نه تنها بالاترین سطح مثبت در ایتالیا و بسیار بالاتر از میانگین ملی است ، بلکه همچنین بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر (36) که هم اکنون بیش از 30 روز در روز است ، ادامه دارد.

به همین دلیل اکنون منطقه قرمز در سراسر منطقه امن است. و رئیس جمهور نلو موسومچی اعلام کرد: “با توجه به افزایش عفونت ها ، که بیش از هفته گذشته در حال پیشرفت است ، ما پیشنهادی را برای اعلام منطقه قرمز در سیسیل به مدت دو هفته به دولت مرکزی ارائه داده ایم. برنامه در یک اتاق کنترل به نام برای فردا در رم و اگر درخواست ما پذیرفته نشود ، من فردا به طور منطقی سفارش خود را ادامه می دهم برای اعمال محدودیت های پیش بینی شده برای مناطق قرمز در تمام مناطق منطقه ای با بیشترین فراوانی آلودگی ، همانطور که توسط شهرداران زیادی مورد نیاز است “.

بنابراین ، این یک منطقه قرمز خواهد بود ، با محدودیت در سفر و بسته شدن فروشگاه ها. و این احتمال وجود دارد که با وجود غربالگری درخواست شده توسط مدارس ، این توقف برای مدارس ابتدایی و متوسطه تمدید شود: “ما باید از این که اقدامات غیر قابل اجتناب به تعویق انداختن ما را مجبور به بسته ماندن در هنگام بازگشایی بقیه ایتالیا کنیم ، اجتناب کنیم.” Musumechi -. در تهویه مطبوع بارها و بارها با سایر روسای جمهور منطقه ای در دولت مرکزی و بیش از هر چیز در رفتار احترام آمیز شهروندان درخواست شده است. اقلیت نباید زندگی اجتماعی و اقتصادی جامعه ما را تعیین کند. “

ویروس کرونا ، بولتن هنوز هم می ترساند: سیسیل ابتدا برای مثبت بودن ، بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است

فشارها ، به ویژه از طرف شهردار پالرمو ، لئولوکا اورلاندو ، در حال افزایش است ، زیرا حزب دموکرات از دولت منطقه می خواهد برنامه 2 برای واکسیناسیون در سیسیل را آماده کند. همانطور که کارشناسان در روزهای اخیر تأیید کرده اند ، این جزیره هزینه های آسان برای مواجهه با فصل کریسمس را گران می پردازد. برای مثال ، رناتو کوستا ، کمیسر عفونت ویروس کرونا ویروس پالرمو ، فرضیه بسیاری از مردم سیسیلی را که در نمایشگاه سریع سواب گرفتند ، فاش کرد ، آنها از شام با 30-40 نفر گفتند.

در حالی که ما منتظر هستیم این اقدام از روم یا پالازو د اورلئان برسد ، حتی امروز شهردار پالرمو و رئیس جمهور آنچی سیسیل ، لئولوکا اورلاندو درخواست تجدیدنظر روزانه خود را می کند زیرا پایتخت از موج سوم همه گیر رنج می برد. شهردار پالرمو گفت: “اقدامات شدید ضد عفونی برای جلوگیری از شیوع عفونت توسط مقامات ذیصلاح بر اساس ارزیابی های بهداشتی تنها می تواند پاسخی به رفتار ناخودآگاه بسیاری از شهروندان باشد.”

از آخر هفته یا شاید دوشنبه ، ایتالیا تقریباً به طور کامل در منطقه نارنجی قرار خواهد گرفت ، به استثنای سه منطقه قرمز ، از جمله سیسیل ، و یک یا دو منطقه که به جای آن روبان زرد را دریافت می کنند.

در همان زمان ، دولت معرفی منطقه سفید را اعلام کرد ، که در حال حاضر برای همه مناطق یک سراب است ، اما توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا به عنوان “نشانه ای برای آینده” تعریف شده است. “شرایط” ورود به منطقه سفید سخت است: سه هفته پشت سر هم با تکرار کمتر از 50 مورد در هر 100 هزار نفر ، Rt کمتر از 1 و کم خطر.
با Dpcm جدید ، که از 16 ژانویه اعمال می شود ، آستانه های پهنای باند نیز بازنویسی می شوند: به منطقه نارنجی با RT 1 یا پر خطر بروید ، به منطقه قرمز با Rt 1.25 بروید. برخی از اقدامات اتخاذ شده در طول تعطیلات کریسمس نیز تأیید خواهد شد ، مانند ممنوعیت سفر بین مناطق ، از جمله مناطق زرد ، به استثنا مواردی که قبلاً در نظر گرفته شده و محدودیت دیدار دو نفر از افراد با خانواده در روز یکبار در خانه. وضعیت اضطراری تا 30 آوریل تمدید می شود.

این اقدامات برای محدود کردن موج سوم و اطمینان از اجرای روان کمپین واکسیناسیون است. و در مورد این موضوع امروز ، حزب دموکرات در سیسیل گفت: “موسومچی و رززا برای آماده سازی سیسیل برای مرحله دوم واکسیناسیون Covid چه کاری انجام می دهند؟” ، گفت جوزپه لوپو ، رهبر PD در Ars.

مرحله اول ، که هم اکنون در حال انجام است (ژانویه – مارس 2021) ، مهمانانی را که بیش از 80 سال از مراقبت های طولانی مدت ، بهداشت و سلامت برخوردار هستند ، تحت تأثیر قرار می دهد. از طرف دیگر ، فاز دو (آوریل-ژوئن 2021) شامل پرسنل دارای اولویت بالای مدارس بالای 60 سال و افرادی که بیماریهای کمبود شدید ایمنی یا بیماریهای همراه دارند لوپو ادامه می دهد: “این منطقه باید به موقع همراه با سفارش پزشكان و به ویژه پزشكان عمومی برنامه ای برای سازماندهی سریع و م rapidثر واكسن ها در سیسیل تهیه كند تا از مقررات مربوط به گروه ها و گروه های سنی پیروی كند ، ایجاد شرایط برای هیچ کس برای “عبور از خط”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *