ویروس کرونا ، محاصره در آلمان تا 14 فوریه: اقدامات سختگیرانه تمدید شده

[ad_1]

در آلمان خواهد بود قفل تا 14 فوریه. دولت و ناوگان توافق کردند که اقدامات ریاضت اقتصادی را تمدید کنند. غذا ، فروشگاه های خرده فروشی و فعالیت های اوقات فراغت بسته است.

صدراعظم مرکل و وزرای وی بسیار نگران تأثیر احتمالی جهش در ویروس بر روی عفونت هستند: تعداد در ایرلند و انگلیس نگران کننده است. و با وجود بهبود اوضاع در آلمان ، مرکل برای ایجاد بیماری همه گیر خواب آرام ندارد.

وزیر بهداشت ، جنس اسپان ، با توجیه تنش عمومی توضیح داد: “طبیعی است که ویروس ها جهش پیدا می کنند ، اما آنقدر سریع مسری می شوند که دیگر لازم نیست.” وی افزود: “خبرهای نه چندان دلگرم کننده دیگری از برزیل وجود دارد.”

اثرات Covid تأثیر عمده ای بر اقتصاد آلمان داشته است ، که در سال 2020 5.4٪ کاهش یافته است ، اما با وجود ترس وزیر بهداشت در سال جاری 3.5٪ در سال 2021 بهبود می یابد. صندوق بین المللی پول این وضعیت را ناپایدار پیش بینی می کند بهبود ، توزیع نابرابر انتظار می رود بهبودی هنگامی که توزیع واکسن مثر واقع شد ، تثبیت شود ، اگرچه “انتظار نمی رود که قبل از سال 2022 به سطح قبل از Covid برگردد.” صندوق بین المللی پول می گوید ، سناریوی اصلی با عدم اطمینان زیادی روبرو است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *