ویروس کرونا ، فرانسه استفاده از ماسک های پارچه ای را محدود کرده و بر FFP2 تمرکز دارد

[ad_1]

دولت فرانسه سیاست فروش خود را به روز کرده است ماسک های پارچه ای، زیبا اما بسیار محافظ نیست و بازاریابی آنها را تنظیم می کند. ظرفیت ماسک ها باید حداقل 90 درصد باشد. حکم جدید در مجله رسمی فرانسه منتشر شده و فروش ماسکهای غیر جراحی را با افزایش حداقل فاصله بین مردم به دو متر تنظیم می کند ، در صورت عدم استفاده از ماسک های مناسب ، به جای کنتور توصیه شده قبلی.

در عمل ، دولت ماسک های جراحی یا FFP2 یا FFP3 بدون دریچه را محافظ می داند. ماسکهای در نظر گرفته شده برای مصارف غیر بهداشتی ، معمولاً صنایع دستی یا پارچه ای ، فقط در صورت تأیید تصفیه بیش از 90٪ از خارج 3 میکرومتر ذرات معلق ناشی از تنفس و تنفس هوا بیش از 96 لیتر در متر مربع در ثانیه.

فرم نیز باید تضمین کند صورت مجهز به کلاهک بینی و دهان. سطح محافظتی این ماسکهای پارچه ای یا کاردستی باید حداقل برای پنج بار شستشو ثابت بماند. برای فروش ، باید با اطلاعات کاملاً واضحی برای مصرف کننده همراه باشد که آیا ماسک ها از نظر بهداشتی مطابقت دارند یا خیر.

هفته گذشته ، وزیر بهداشت ، اولیویه وران به طور عمومی توصیه می شود از ماسک یا حوله های به اصطلاح صنایع دستی با فیلتراسیون کم استفاده نکنید ، مخصوصاً با توجه به حدت و قابلیت حمل انواع جدید Covid-19.

سخنگوی دولت گابریل آتال به فرانس اینتر گفت که نسخه انگلیسی حدود 10 درصد موارد ثبت شده در فرانسه را تشکیل می دهد ، در حالی که این رقم در اوایل ماه جاری 3.2 درصد بود. آتال که قفل سختگیرانه را که سومین فرانسه از ماه مارس خواهد بود ، رد کرد و گفت: “وضعیت بسیار نگران کننده است.” در همین حال ، دولت تمدید تعطیلات مدرسه در ماه فوریه را ارزیابی می کند ، بازگشت به مدرسه را پیش بینی یا به تعویق می اندازد ، همیشه با هدف “مجازات نکردن آموزش دانش آموزان”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *