ویروس کرونا ، فاوسی: “واکسن ها در حال حاضر در برابر انواع مختلف موثر هستند ، اما احتیاط لازم است”

[ad_1]

در حال حاضر ، هر دو واکسن علیه Covid-19 “در برابر جهش ها در هر دو نوع آفریقای جنوبی و نوع انگلیسی موثر هستند.” از ویروس کرونا. اما «ما باید مراقب باشیم ، زیرا اوضاع در حال توسعه است. گزینه آفریقای جنوبی مشکل سازتر است. “

او گفت آنتونی فاوسی، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی در ایالات متحده ، در جریان برنامه داووس 2021. “فوزی گفت:” با نسخه انگلیسی “اوضاع در حال پیشرفت است.”

به گفته فاوسی ، فرضیه تأخیر در تزریق دوز دوم واکسن ها علیه Covid-19 ، که توسط برخی برای گسترش مخاطبان افراد واکسینه شده در نظر گرفته می شود ، “نگران کننده است. تا زمانی که دوز دوم تزریق نشود هیچ اثر کاملی وجود ندارد و اگر اثر کمتر از حد مطلوب را مجاز کنید ، خطر جهش های جدید را انتخاب می کنید. ممکن است این اتفاق نیفتد ، اما خطرناک است.

در عین حال Moderna یک دوز تقویت کننده اضافی از واکسن خود را آزمایش می کند برای بررسی توانایی افزایش بیشتر پاسخ ایمنی در برابر انواع. بنابراین ، دوزهای مورد استفاده بعد از اتمام این مطالعه 3 برابر خواهد بود. این توسط شرکت اعلام شده است و از اثر بخشی واکسن در برابر Gb و انواع آفریقای جنوبی خبر می دهد.

استفان بانسل ، مدیر عامل شرکت مدرنا گفت: “در حالی که تلاش می کنیم ویروس COVID-19 را که باعث همه گیری شده است ، از بین ببریم ، ما معتقدیم که فعال بودن با تکامل ویروس بسیار مهم است.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *