ویروس کرونا ، سیسیل ، دوباره در نقشه های خطر اتحادیه اروپا در حالت قرمز قرار دارد

[ad_1]

سیسیل و ساردینیا دوباره در نقشه های به روز شده که امروز توسط ECDC منتشر شده اند ، قرمز رنگ هستند، مرکز پیشگیری و کنترل بیماریهای اروپایی ، که مواردی را در حداقل نیمی از اروپا مشاهده کرده است.

بیشتر ایتالیا زرد می شود ، در حالی که فقط ابروزو ، مولیزه ، پولیا و باسیلیکا در جنوب ، و والداستا و پیمونت در شمال سبز می مانند. اسپانیا تقریباً کاملاً قرمز تیره است و بیشتر یونان و فرانسه قرمز هستند.

“SARS-CoV-2 در جوامع سراسر اتحادیه اروپا ، از جمله مناطق تحت تأثیر سیل” دو هفته پیش ، بومی بود و “احتمالاً در مناطق تحت تأثیر سیل افزایش می یابد”. این همان چیزی است که کارشناسان مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های اروپایی (Ecdc) در گزارشی در مورد ارزیابی خطر گسترش بیماری های واگیردار پس از بارندگی های شدید و سیل هایی که آلمان ، بلژیک ، باس و لوکزامبورگ را تحت تاثیر قرار داد ، می گویند.

در زمینه وقوع بلایای طبیعی ، “عوامل اضافی که ممکن است در افزایش خطر ابتلا به کووید -19 نقش داشته باشند ، شامل اختلال احتمالی در برنامه های آزمایش و نظارت و مشکلات در اجرای اقدامات ایزوله و قرنطینه می شود.”
کارشناسان می گویند: “در این مناطق ، با توجه به افزایش خطر شیوع بیشتر کووید -19 به دلیل شرایط محلی ، تلاش برای اطمینان از تامین واکسن و تسهیل دسترسی به واکسیناسیون باید در اولویت قرار گیرد ، به ویژه اگر جوامع در پناهگاه های شهری آواره شوند یا خانه های چند خانواده ». “ابتکارات ممکن است شامل واحدهای واکسیناسیون سیار ، واکسیناسیون استقرار ، برنامه ریزی انعطاف پذیر و استراتژی های تحویل جامعه باشد.” “در صورت کاهش ظرفیت ، گزارش تاکید می کند ، اولویت باید به گروه های در معرض خطر باشد.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *