ویروس کرونا ، ریکیاردی: “ما بلافاصله به یک ماه قفل احتیاج داریم ، در غیر این صورت واکسیناسیون در خطر خواهد بود”

[ad_1]

قفل فوری برای کاهش عفونت ها و پیگیری مجدد ، حداقل به مدت یک ماه مورد نیاز است. در غیر این صورت ، خطر به خطر انداختن کمپین واکسیناسیون وجود دارد. این زنگ خطر است که توسط Agi da به صدا درآمده است والتر ریکیاردی، استاد کامل بهداشت و پزشکی پیشگیری در دانشگاه کاتولیک و مشاور وزیر اسپرانزا.

“سیستم” رنگها “- وی توضیح می دهد – به خودی خود بسیار عالی است ، درست است كه اقدامات را با مشخصات سرزمینهای خاص تطبیق دهیم. اما وضعیت اکنون این است که برای بازگشت به یک تکرار هفتگی 50 مورد در هر 100000 نفر ، به یک محاصره شدید احتیاج داریم ، آستانه ای که به ما امکان می دهد پیگیری را مجدداً شروع کرده و اپیدمی را دوباره کنترل کنیم. متأسفانه ، داده ها به خودی خود صحبت می کنند: در بیمارستان بستری شده است و ما در موج اول از تعداد مرگ و میر بیشتر شده ایم

علاوه بر این ، این کارشناس اشاره می کند ، “در اروپا ، بسیاری از کشورها در حال حاضر مسدود کردن را انتخاب کرده اند ، حتی اگر تقریباً تمام رهبران غربی ، باید گفت ، سیاست” آزار و شکنجه “را به جای پیش از حرکت ویروس در پیش گرفته اند. و نسخه انگلیسی نگران کننده است ، که کشور را به زانو در می آورد و می تواند به ما گسترش یابد.

به طور خلاصه ، ریكاردی خاطرنشان كرد ، مشكل این است كه ویروس كار می كند و ما با آن مبارزه می كنیم: “ما بطور سیستماتیک دیر می رسیم. اگر اقدامات جدی در شرایط جدی انجام شود ، زمان بیشتری طول می کشد و منجر به مرگ بسیار بیشتری می شود. و با شروع کار واکسیناسیون دسته جمعی پس از چند هفته ، یک وضعیت خارج از کنترل می تواند به طور قابل توجهی عملیات را پیچیده کند. ما نتیجه می گیریم که مجبور می شویم – در طول مسابقه اقدامات فوری انجام دهیم و همه چیز دشوارتر خواهد بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.