ویروس کرونا ، رضزا: “با کاهش Rt ، موارد نیز سقوط می کنند ، تخت های کمتری اشغال می شود”

[ad_1]

“ما امروز بین Rt و فرکانس عدم تطابق داریم: Rt روندی را به ما می دهد که در آینده خواهیم دید. ما می توانیم Rt کم و فرکانس بالا داشته باشیم. این بدان معناست که از نظر مواردی اوضاع بد است ، اما در آینده روند نزولی خواهیم داشت“مدیر کل پیشگیری وزارت بهداشت گفت ، جیانی رتزا در طول کنفرانس مطبوعاتی برای تجزیه و تحلیل داده ها از نظارت منطقه ای اتاق کنترل.

“این هفته برخی مناطق دارای ریسک کم ، برخی دیگر متوسط ​​هستند ، اما هنوز مناطق پر خطر وجود دارد ، بنابراین ارزیابی کلی به ما می گوید که باید به وضعیت توجه کنیم. بنابراین پیام این است که فرکانس کمی کاهش می یابد اما این far اجازه از سرگیری موارد پیگیری را نمی دهد ، بنابراین اپیدمی از کنترل خارج است زیرا هنوز امکان پذیر نیست
پیگیری را انجام دهید “.

Retza توضیح می دهد: “داده ها باید تفسیر شوند.” اخیراً اوضاع برای اشغال تخت بهتر بوده است. برای مراقبت های ویژه ، ما در آستانه استخدام بحرانی هستیم ، در حالی که برای بستری شدن در بیمارستان در زیر هستیم. بیایید هفته ای را تجزیه و تحلیل کنیم که بعد از تعطیلات ، زیرا همه کشورهای اروپایی کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته اند. ایتالیا کمابیش در همان وضعیت فرانسه و آلمان قرار دارد ، در حالی که اسپانیا در برخی مناطق فرکانس بسیار بیشتری دارد.به”.

“در انگلستان ، به ویژه در جنوب شرقی ، از جمله منطقه لندن ، جهش در موارد به دلیل نسخه انگلیسی وجود دارد ، که به دلیل افزایش انتقال است ، در حالی که افزایش مرگ و میر باید تأیید شود … که بوریس جانسون در مورد دیروز صحبت کرد. “، وی افزود.

“ما به نسخه انگلیسی توجه می کنیم ، و همچنین سایر موارد ، یک آفریقای جنوبی وجود دارد ، شبیه انگلیسی و یک برزیلی ، که شامل جهش هایی با معنی خاص است. برای نسخه انگلیسی ، که به نظر می رسد قابلیت حمل را افزایش می دهد اما پاسخ به واکسن را افزایش نمی دهد. برای نوع آفریقای جنوبی ، داده های مربوط به پاسخ واکسن سوال برانگیز است. نوع برزیل بیشتر گزارش شده است زیرا عفونت های مجدد گزارش شده است. در اروپا اما گزارش های پراکنده ای از این گزینه وجود دارد. برای آفریقای جنوبی ، تعدادی در اروپا وجود دارد ، در حالی که انگلیسی در اروپا است. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *