ویروس کرونا ، تهدیداتی برای متخصص بیماریهای واگیر Cascio: “هدف بدون واکس”

[ad_1]

متخصص بیماریهای عفونی در پالرمو آنتونیو کاسیو قربانی حملات شد، در چند ساعت گذشته ، زیرا او در فیس بوک نوشت که “از کسانی که از واکسن خودداری کرده اند برای پرداخت تمام هزینه های مربوط به بستری شدن در زمان نیاز به آنها به دلیل مثبت بودن آنها ، حمایت می کند.”

“دکتری که در مورد” نواکس “صحبت می کند و به کسانی اشاره می کند که نمی خواهند خوکچه هندی شوند به معنای واقعی کلمه به سوگند بقراط تف می اندازد !!” ، یکی از پیامهای متعددی است که به آدرس کاسیو ارسال شده است ، که اکنون تصمیم گرفته است به هم وصل نشود. با پلیس ، همچنین به این دلیل که برخی تحقیقات قبلاً به طور رسمی آغاز شده بود.

کلمات نزدیکی توسط بیان شد شهردار پالرمو ، لئولوکا اورلاندو: “من با پروفسور آنتونیو کاسیو ، متخصص بیماریهای عفونی و همه کسانی که در حال حاضر قربانی حملات غیرمسئولانه به واکسن هستند ، همبستگی خود را ابراز می کنم. افرادی که در بسیاری از موارد با استفاده از خشونت کلامی و فیزیک تردید خود را در مورد واکسن ابراز می کنند.”

شهردار در پایان گفت: “من به یاد دارم که” واکسیناسیون یک وظیفه مدنی برای حفظ سلامت خود و بسیاری از افراد و ثبات اقتصادی واقعیت ما است. “

فیس بوک دارای گواهینامه های احترام و نزدیکی به متخصص بیماری های عفونی است. این پزشک از حملات لفظی خشونت آمیزی به نمایه های اجتماعی خود رنج می برد و پیام های خصوصی نیز از طریق ایمیل و پیام متنی به پلت فرم Linkedin می رسید.

“همانطور که در بقیه ایتالیا اتفاق می افتد ، حتی در سیسیل نیز موارد متعددی از تهدید بدون واکس یا کسانی که ادعا می کنند در افراط گرایی عدم تحمل هستند وجود دارد. در همین حال ، همبستگی من – و دعوت برای ادامه حرفه گرانقدر من کار پروفسور آنتونیو کاسیو ، متخصص بیماریهای عفونی با استعداد در دانشگاه پالرمو ، به دلیل حمایت از علل علم تهدید و توهین کرد. ” این را رئیس منطقه سیسیل اعلام کرد ، نلو موسومچیبه “برای او و همچنین برای همه زنان و مردانی که خود را در معرض مخالفت با دروغهایی قرار می دهند که کسانی علیه سلامتی جامعه سیسیلی کار می کنند ، با حمایت و تشویق کامل من. ”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *