ویروس کرونا ، ایتالیا در منطقه زرد شدت گرفت: مدارس و مغازه ها دوباره بازگشایی شدند ، هیچ جابجایی بین مناطق وجود نداشت

[ad_1]

ایتالیا امروز و فردا به گروه زردها برگردد ، اما برخلاف آنچه قبل از کریسمس اتفاق افتاد ، زرد تقویت خواهد شد. بارها و رستوران ها در حال بازگشایی هستند ، اما ممنوعیت حرکت بین مناطق همچنان ادامه دارد، به استثنای نیازهای بهداشتی یا کاری اثبات شده. یک ساعت عصر از ساعت 22:00 تا 5:00 وجود دارد و البته الزام به استفاده از ماسک در فضای باز و داخل خانه است. اجتماعات و مهمانی ها ممنوع است. قوانین منطقه نارنجی در روزهای شنبه 9 و یکشنبه 10 ژانویه اعمال می شود.

در مورد مدرسه ، شروع مجدد بدون ترتیب خاصی انجام می شود. از امروز ما به کلاس درس در مهد کودک ، مدارس ابتدایی و متوسطه (به جز در کالابریا ، کامپانیا و پولیا) برمی گردیم. دبیرستان ها با حضور 50 درصدی دانش آموزان از روز دوشنبه 11 ژانویه دانش آموزان را در کلاس می بینند. اما در کل کشور اینگونه نخواهد بود.

مدرسه ، از منطقه زرد به منطقه قرمز: وزارت قوانین بازگشت به کلاس را تعیین می کند

در واقع ، آلتو آدیژ تصمیم گرفته است تا به شرایط عادی برگردد و از روز پنجشنبه 7 ژانویه دبیرستان هایی را با حضور حداکثر 75٪ و حداقل 50٪ باز خواهد کرد. در پیدمونت اما دانش آموزان دبیرستانی از روز دوشنبه 18 ژانویه در کلاس درس بودند. Friuli Venezia Giulia ، Veneto و Marche ، از اوایل دوشنبه گذشته ، تصمیم گرفته بودند که به طور حضوری دروس را به اواخر ژانویه موکول کنند و 100٪ با تدریس و فاصله ، تا آن تاریخ ادامه دهند.

و در سیسیل، تاریخ جدید بازگشت به دبیرستان تا فردا تعیین خواهد شد: اکنون تقریباً قطعی به نظر می رسد که به تاریخ تعیین شده در 11 ژانویه منتقل شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *