ویروس کرونا ، امروزه رنگهای جدید برای مناطق: سیسیل ، لمباردی و تیرول جنوبی در منطقه قرمز باقی مانده است ، کنه های سفید

[ad_1]

سیسیل ، لومباردی و تیرول جنوبی در منطقه قرمز باقی مانده اند. و از آنجا که آنها مجبور خواهند بود این رنگ را به مدت دو هفته حفظ کنند ، با داده های نظارت جدید امروز هیچ تغییری انتظار نمی رود. با این حال ، لومباردی منتظر تصمیم TAP لاتزیو در مورد تمایل منطقه برای بازگشت به نارنجی است ، حکمی که روز دوشنبه صادر می شود و در صورت پذیرش ، همه پارامترهایی را تعیین می کند که رنگ های منطقه را تعیین می کند و سردرد خوبی برای آن ایجاد می کند. دولت

حتی سیسیل نیز در منطقه قرمز خود ثابت قدم است از دیروز ، شبح محدودیت های بدتر یا بازگشت به محاصره بهار گذشته در جزیره بوده است پس از سخنان رئیس جمهور نلو موسومچی. فرماندار برخی از سیسیلیایی ها را که به عنوان بی انضباط شناخته شده اند ، شکست داده و به همین دلیل پیشنهاد کرده است اگر منطقه قرمز از مزایای توسعه بیماری همه گیر در سیسیل بهره مند نشود ، به اقدامات سختگیرانه بازگشت.

مناطق آبروزو ، فریولی ونیزیا جولیا ، توسکانی ، لاتزیو ، لیگوریا ، مارکه ، پیمونت ، پولیا ، آمبریا و واله د آوستا باید در منطقه نارنجی باقی بمانند. همین مورد برای کالابریا ، امیلیا-رومانیا و ونتو که هفته گذشته با رنگ نارنجی رنگ شده بودند و به نظر نمی رسد با توجه به پارامترهای فعلی تغییر رنگ دهند. در حالی که احتمالاً تأیید منطقه زرد برای کامپانیا ، مولیسه ، ساردینیا و باسیلیکا است استان ترنتو ، در حال حاضر زرد ، ممکن است اولین کسی باشد که منطقه سفید را می شناسد، یکی از اصلی ترین نوآوری های Dpcm است که از 16 ژانویه لازم الاجرا شد.

ویروس کرونا در سیسیل ، داده ها پایین است ، اما دارای یک قفل تاریک است: جنجال سیاسی

برای ورود به این محدوده ، عفونت ها باید عملاً از بین بروند و بیمارستان ها باید فوریت داشته باشند. جابجایی ها آزاد است ، اما بدیهی است که استفاده از ماسک در فضای باز و داخل منزل ، فاصله حداقل یک متر بین مردم ، ممنوعیت جمع آوری و الزام ضد عفونی کردن دست ها در ورودی محل همچنان ادامه خواهد داشت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.