ویروس کرونا ، افزایش عفونت ها: تراپانی و پالرمو از اولین استانهای ایتالیا در هفته گذشته است

[ad_1]

درصد تغییرات ویروس کرونا توسط استان مثبت است در هفت روز گذشته (در مقایسه با هفت روز گذشته) آنها سیسیل را در میان اولین مکان های رده بندی ایتالیا می بینند. به ویژه استان تراپانی.

طبق گفته وزارت بهداشت برای اپیدمی در شبه جزیره ، در واقع تراپانی 85٪ افزایش در عفونت ها مشاهده کردفقط استان Rieri (+ 164٪) و دین Crotone (+ 125٪) عملکرد بدتری داشتند.

نمایی نیز هست رشد در پالرمو که 67٪ است، در ایتالیا بعد از آئوستا با 76 درصد موارد در مکان پنجم قرار دارد ، که در مقایسه با هفته قبل افزایش می یابد. و حتی بقیه سیسیل نیز ارقام دلگرم کننده ای را ثبت نکردند: سیراکوس با + 61٪ ، کالتانیستا (+ 59٪) ، آگریجنتو (+ 52٪) ، کاتانیا (+ 50٪) ، مسینا (+ 35٪). فقط بهتر از راگوسا و انا است که به ترتیب 14٪ و + 4٪ را ثبت کردند.

ویروس کرونا در سیسیل ، شش استان در تعادل منطقه قرمز: اوج عفونت ها در سراسر جزیره

در روزهای اخیر ، داده ها باعث شده که شهردار پالرمو و رئیس جمهور منطقه ای لئولوکا اورلاندو سیسیل را یک منطقه قرمز بنامند: “ما با شیوع یک اپیدمی روبرو هستیم که ناشی از رفتارهای غیرمسئولانه بسیاری است. افزایش بیشتر عفونت ها و حتی نگران کننده تر ، شاخص مثبت نزدیک به 20٪ را نشان می دهد ، در حالی که بیمارستان ها و اورژانس نزدیک به اشباع هستند. “قبل از اینکه خیلی دیر باشد ، قبل از اینکه هزاران کشته در سیسیل رخ دهد ، من برگشتم تا از دولت ملی بخواهم منطقه ما را به عنوان منطقه سرخ اعلام کند.”

در سطح منطقه ای نیز درخواست تجدید نظر شد: “در حالی که من منتظر می مانم این اتفاق بیفتد ، من از رئیس جمهور موسومچی می خواهم همه پایتخت هایی را که بیشتر در معرض دید هستند اعلام کند ، همانطور که داده های کاتانیا ، مسینا ، پالرمو و سیراکوس نشان می دهد.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.