ویروس کرونا ، افزایش سریع سرعت مثبت و افزایش موارد: مناطق بازگشت مدرسه را به تأخیر می اندازند

[ad_1]

و از سرگیری مدرسه مورد سوال است. درجه مثبت شدن تقریباً به 18 درصد رسید و اکنون روند شروع عفونت ها مجدداً سنگینی می کند. مناطق ، که در 7 ژانویه دوباره به سه گروه تقسیم شده اند ، بازگشت خود را به بانک ها به تأخیر می اندازند.

نگرانی ها دست به دست هم می دهند: حتی اگر تدریس با حضور 50٪ در موسسات آغاز شود در زمان تعیین شده برای 7 ژانویه باقی مانده است، هنوز شک بسیاری در بین مدیران وجود دارد. به حدی که وی از رئیس کنفرانس مناطق ، استفانو بوناچینی ، خواست تا آن تاریخ را زیر سال ببرد:

“بازگشایی مدرسه در 7 ژانویه بسیار خطرناک است. ما مشکلات مربوط به افزایش عفونت ها را در روزهای اخیر متذکر می شویم. در 18 ژانویه ، ما می توانیم از روند اپیدمیولوژیک ایده بگیریم و تصمیم منطقی بگیریم.” این همان چیزی است که الویرا سرافینی ، دبیر Snals ، یکی از نماینده ترین اتحادیه های مدرسه ، گفت.

با توجه به مصوبه جدیدی که از آخرین Dpcm فراتر خواهد رفت و در 15 تاریخ انقضا می رود، ما همچنین به دنبال اتفاقاتی هستیم که طی هفته های آینده رخ خواهد داد: روبرتو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ، مصوبه ای را امضا کرد که از سرگیری امکانات اسکی را به 18 ژانویه موکول می کند. مشاوران اسکی مسئول مناطق و استانهای خودمختار آلپ و آبروزو اظهار داشتند: “اکنون ما سرانجام می توانیم با خیال راحت ترک کنیم.” و برخی از چشمک ها در سالن های ورزشی با پیشنهاد هماهنگ کننده ورزش مناطق ، تیزانیا جیبلی ، که با تضمین قوانین سخت شروع مجدد را از 15 ژانویه می پذیرد ، در حال باز شدن است.

موقعیت مناطق در مناطق مختلف – زرد ، نارنجی یا قرمز – در عوض ، پس از نظارت ، که در نیمه اول هفته آینده خواهد رسید ، تصمیم گیری می شود. در حال حاضر ونتو ، لیگوریا و کالابریا در معرض خطر منطقه قرمز قرار دارند ، اما همچنین پولیا ، باسیلیکاتا و لومباردی نیز در معرض خطر هستند. سایر شاخص های هشدار دهنده عبارتند از: ، ترنتو و ونتو برای مراقبت های ویژه نیز همین است.

وضعیت در ساردینیه نامشخص است ، در حالی که منابع دولتی پیشنهاد می کنند که آبرتزو از روز 7 به منطقه زرد برگردد. در مورد روند آلودگی ، آخرین آمار ملی دلپذیر نیست: در بولتن 364 مورد مرگ و 11831 مورد جدید Covid با تعداد کمی تامپون ساخته شده ، کمی بیش از 67000 مورد ، گزارش شده است. اکنون میزان مثبت شدن تقریباً سه واحد افزایش یافته و به 17.6٪ رسیده است و بیمارانی که تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند دوباره در حال افزایش هستند – البته فقط 16 واحد. به گفته کارشناسان مختلف ، اثرات Dpcm 24 اکتبر قبلاً به اتمام رسیده است و در سراسر ایتالیا منحنی اپیدمی دوباره شروع به افزایش می کند تا حدی که تخمین های Livio Fenga در حدود 600000 مورد در پایان ژانویه نشان می دهد 577 هزار جریان.

و حداقل 14 منطقه وجود دارد که تخمین ها از سرگیری عفونت ها از ونتو را نشان می دهد. این مطالعه روند افزایشی را در استانهای خودمختار ترنتو و بولزانو ، در ونتو ، امیلیا رومانیا ، لاتزیو ، مارکه و آمبریا نشان می دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *