ویروس کرونا ، از Aifa ok گرفته تا واکسن AstraZeneca حتی برای افراد بالای 55 سال که از سلامتی خوبی برخوردار هستند

[ad_1]

بله برای واکسن AstraZeneca حتی در بین افراد بالای 55 سال که از سلامتی خوبی برخوردار هستند. “در انتظار اطلاعات بیشتر ، همچنین از مطالعات در حال انجام ، استفاده ترجیحی از واکسن Astra Zeneca در حال حاضر در جمعیت هایی که شواهد محکم تری برای آنها وجود دارد ، یعنی افراد جوان بین 18 تا 55 سال ، ارائه شده است.” کمیته علمی و فنی AIFA این را در یک نظر بیان می کند.

“با این حال ، تکرار می شود که بر اساس نتایج ایمنی زایی و داده های ایمنی ، توازن سود / خطر این واکسن حتی در بیماران مسن و بدون عوامل خطر نیز مطلوب است.”

با این حال ، برای کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به یک بیماری جدی هستند ، استفاده از واکسن های ضد Covid Pfizer-BionTech و Moderna ترجیح داده می شود. کمیسیون گفت: “به دلیل ثبات بیشتر شواهد مربوط به اثربخشی ،” توصیه می شود که استفاده ترجیحی از واکسن RNA پیام رسان در بیماران مسن و / یا در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری جدی استفاده شود. “

وزیر بهداشت روبرتو علاوه بر این ، امید به “فشار” AIFA برای تسریع در چراغ سبز آنتی بادی های مونوکلونال خواهد بود. فشاری که مدتی وجود داشته و اخیراً با تحقیقات جدیدی پشتیبانی شده است. در 22 ژانویه ، آژانس داروها فراخوانی را برای آزمایش بالینی آنتی بادی های مونوکلونال علیه Covid-19 منتشر کرد و همین دیروز ، رئیس جمهور پالو آنها را “نجات دهنده زندگی” توصیف کرد. وی گفت: “از نظر کارآیی ، تحقیقات زیادی وجود دارد و هیچ منع مصرفی وجود ندارد.” در همین حال ، آلمان اخیراً اولین تاییدیه خود را برای درمان داده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *