ویروس کرونا ، از روز یکشنبه مناطق تغییر رنگ می دهند: سیسیل به منطقه نارنجی

[ad_1]

اعداد مثبت جدید در سیسیل در 15 روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و بنابراین منطقه ما طی دو هفته ممکن است تغییر رنگ دهد و از قرمز به نارنجی تغییر دهید. آخرین مقررات در 17 ژانویه 2021 امضا شد و شامل ابروتزو ، فریولی ونزیا جولیا ، لاتزیو ، لیگوریا ، مارکه ، پیمونت ، پولیا ، امبریا و واله د آوستا در روبان نارنجی و لمباردی ، سیسیل و استان خودمختار بولزانو بود.

“چند ساعت دیگر خواهیم فهمید که آیا شاخص Rt ، همانطور که از کاهش عفونت در سیسیل به نظر می رسد ، به ما اجازه می دهد کاهش احتمالی خطر را در منطقه با دولت مرکزی داشته باشیم. امیدواریم که منطقه قرمز را ترک کنیم. در تاریخ 31 ژانویه ، “وی گفت. در سلامت روژرو رززا ، داده های مربوط به منطقه را نشان می دهد: از 10 هزار نفر ، سیسیل رتبه پنجم بیماری ، 12 ام مرگ ، هفتم تامپون مولکولی است.

لومباردی باید یک هفته دیگر نارنجی بماند. لاتزیو و پیمونت نیز به احتمال زیاد نارنجی خواهند ماند. مناطقی که می توانند زرد شوند ونتو ، امیلیا-رومانیا و کالابریا هستند. بدیهی است که این خبر پس از نظارت سنتی ISS در روز جمعه و مصوبه وزارت بهداشت از روبرتو اسپرانزا خواهد بود.

برای رفتن به محدوده پایین ، باید 14 روز در معرض خطر پایین باشید و بنابراین فقط نظارت که جمعه 29 ژانویه در نظر گرفته می شود ، حکم نهایی را ارائه می دهد ، اما روند داده ها هنوز هم مطلوب به نظر نمی رسد لاتزیو و پیمونت. Puglia نیز همچنان در معرض خطر است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.