ویروس کرونا ، اتحادیه اروپا کارناوال را لغو می کند: منطقه کنه قرمز تیره

[ad_1]

نگرانی در مورد شیوع ویروس کرونا باعث نگرانی اتحادیه اروپا می شود که ضمن تلاش برای سرعت بخشیدن به گسترش واکسن ها ، موج جدیدی از محدودیت های سفر را ایجاد می کند و بار دیگر حرکت و زندگی شهروندان اروپایی را محدود می کند. به دنبال چراغ سبز اجلاس اروپا درباره تشدید اقدامات جدید ، برخی از کشورها ، از بلژیک تا پرتغال ، قبلاً اقداماتی را آغاز کرده اند، اما روز دوشنبه کمیسیون اروپا پیشنهادی را به 27 کشور جهت هماهنگی اقدامات و جلوگیری از افتادن آنها در وضعیت مرزهای بسته شده در ماه مارس ارائه می دهد.

از آنجا که تعداد عفونت ها تقریباً در همه جا هنوز زیاد است ، شیوع ناگهانی جدید به سو susp ظن گسترش انواع واگیردار دامن می زند (و کشنده تر ، همانطور که بوریس جانسون انگلیسی را اعلام کرد) ، اروپا با اضطراب تعطیلات آینده کارناوال را در اواسط ماه فوریه تماشا می کند و برای پوشش خود در حال اجرا است. هدف اعلام شده جلوگیری از اخراج ها مانند کریسمس است که اگرچه در نیمه نتیجه گیری های ملی وجود دارد اما به موج سوم کمک کرد.

بنابراین بلژیک از 27 ژانویه تا 1 مارس همه سفرهای غیر ضروری را در داخل و خارج از اتحادیه اروپا ممنوع کرده است ، در حالی که پرتغال تصمیم گرفته است پروازهای خود را با انگلیس از امروز متوقف کند. دانمارک که از قبل با کسانی که با هواپیما می آیند بسیار سختگیرانه است (در 24 ساعت قبل به آزمایش منفی احتیاج دارد) ، پروازهای خود از امارات را به ظن بی نظمی در آزمون متوقف کرده است. از طرف دیگر ، فرانسه کنترل های پیشگیرانه را در مورد ورود به سیستم کنترل کرده استنیاز به آزمایش منفی مولکولی 72 ساعت قبل از عزیمت.

گزینه Gb: فرانسه ، یک آزمون اجباری برای کسانی که می خواهند برگردند

برای تلاش برای تنظیم این محدودیت ها ، کمیسیون روز دوشنبه پیشنهاداتی را برای دو توصیه از ماه های اخیر پیشنهاد می کند: توصیه های مربوط به آزادی حرکت در اتحادیه اروپا و توصیه مسافران از کشورهای سوم. این به روزرسانی همچنین با تعریف مجدد نگاشت رنگ ، با افزودن سیگنال Covid با فرکانس بالا به رنگ قرمز تیره ، همراه است. ورود به این کشورها به آزمایشات اضافی و قرنطینه احتیاج دارد.

سفرهای غیر ضروری نیز به شدت دلسرد خواهد شد ، اما هر کشور عضو هنوز می تواند تصمیم بگیرد که آیا توصیه ها را رعایت کند یا نه. در همین حال، در حالی که اولین مورد از نوع برزیلی در آلمان ثبت شد ، تلاش می شود تا جلوی واکسن تسریع شود. با موفقیت کم چهار کشور – اتریش ، جمهوری چک ، دانمارک و یونان – به رئیس شورای اروپا چارلز میشل نامه نوشتند تا ایده “پیش مجاز انتشار واکسن AstraZeneca” را به منظور کاهش زمان توزیع تبلیغ کند.

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون

اما کمیسیون اروپا تردید دارد و معتقد است که شرکت های دارویی حاضر به مسئولیت قانونی توزیع دوز قبل از مجاز شدن رسمی واکسن نخواهند بود. علاوه بر این ، این شرکت قبلاً اعلام کرده است که به دلیل مشکل تولید فنی ، مقادیر اولیه مصرف به اتحادیه اروپا کمتر از اهداف از پیش تعیین شده خواهد بود. برای کوتاه کردن زمان ، مجارستان در حال امتحان کردن مسیر واکسن روسی است و به عنوان اولین اتحادیه مجاز استفاده از آن است.

وزیر امور خارجه امضای توافق نامه خرید دو میلیون دوز Sputnik V را تأیید کرد که از انستیتوی ملی داروخانه و تغذیه مجارستان (OGYÉI) چراغ سبز دریافت کرد. به نوبه خود ، EMA اعلام كرد كه تماس هاي مقدماتي را با گروهي كه واكسن روسي را براي تجزيه و تحليل علمي داده ها در دست ساخت آغاز كرده است..

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *