ویروس کرونا ، اتحادیه اروپا: “این گواهی می تواند واکسیناسیون را تحریک کند”

[ad_1]

آ گواهی واکسیناسیون دیجیتال Covid و در سیستم عامل های قابل همکاری ثبت شده استبرای تسهیل تبادل سریع داده ها بین کشورهای اتحادیه اروپا و تسهیل تجزیه و تحلیل آژانس دارویی اروپا. کمیسیون و کشورها در حال کار بر روی این موضوع هستند ، همانطور که توسط معاون نخست وزیر جامعه ، ماروژ سفویویچ ، و رئیس دوره چرخان شورای اتحادیه اروپا ، آنا پائولا زاکاریاس ، وزیر خارجه پرتغال در امور اروپا توضیح داده شده است.

“ما درمورد نحوه اقدام با کشورهای عضو در ارتباط فعال هستیم” گواهینامه های واکسیناسیونکه می تواند “فعالیت واکسیناسیون را افزایش دهد”. این را استلا کریاکیدیس ، کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا در دومین سخنرانی خود در سالن عمومی پارلمان اروپا اظهار داشت.

وی افزود: “ما از همه مشاركتها ، مانند نخست وزیر میتسوتاكیس ، نخست وزیر یونان استقبال می كنیم.”

در حال حاضر ، تنها هدف این گواهینامه پزشکی است ، اما در آینده می توان از آن به عنوان پاسپورت مسافرتی پزشکی نیز استفاده کرد ، همانطور که نخست وزیر یونان کیریاکوس میتسوتاکیس طرفداری می کند. اما ، به شرط شناسایی نقاط تعادل برای جلوگیری از تبعیض و محدودیت در آزادی. شفچوویچ توضیح داد: “ما در حال حاضر برای اطمینان از قابلیت همکاری گواهینامه های واکسیناسیون دیجیتال با کشورها در حال کار بر روی دستورالعمل هایی هستیم. در حال حاضر ، مهمترین چیز جمع آوری داده ها برای اهداف پزشکی برای سنجش اثر بخشی واکسن ها است.”

“بعداً این س theال مطرح خواهد شد که چگونه می توان از این گواهینامه ها برای اهداف دیگر استفاده کرد. اما همانطور که توسط کمیسیون و ریاست دوره ای مشخص شده است ، واکسیناسیون داوطلبانه است. ما برای جلوگیری از هرگونه تبعیض یا محدودیت تمام اقدامات احتیاطی را انجام خواهیم داد. اما اینها س questionsالاتی است که در آینده ایجاد خواهد شد: ما ابتدا باید سیستمی را توسعه دهیم که برای اهداف پزشکی کار کند. س ofال سفر در زمان دیگری خواهد بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *