ویروس کرونا ، آنها 6 دوز واکسن Pfizer را به اشتباه تزریق کردند: برای مشاهده در بیمارستان بستری شدند

[ad_1]

به اشتباه شش دوز واکسن کووید به او داده شد، 23 ساله ، برای مشاهده در بیمارستان ماسا کارارا بستری شد. زن جوان ، ASL امروز صبح گزارش داد ، پس از داستان توسط ملت گفته شد ، تمام شب را تماشا کردند ، او هیچ علائم و حساسیتی نداشت. طبق ASL ، استعفای وی باید امروز انجام شود.

پس از دریافت واکسن ، که روز گذشته در بیمارستان نوآ در ماسا انجام شد ، این جوان 23 ساله ، که یک کارآموز روانشناسی است ، یکی از متخصصان بهداشتی است که نیاز به واکسیناسیون دارد ، به خانه بازگشت. فقط بعداً مدیران متوجه شدند که یک ویال کامل فایزر ، معادل شش دوز واکسن ، به زن جوان تزریق شده است. با تماس تلفنی اورژانس ، پزشکان تصمیم گرفتند در بیمارستان بستری شوند.

جوان 23 ساله سپس صبح مرخص شد. Usl تأیید می کند که هیچ عارضه جانبی در اثر مصرف بیش از حد وجود ندارد: زن جوان علائم کلاسیک را پس از واکسیناسیون ، تب ، درد استخوان و بازو درد داشت. در همین حال ، مادر توضیح داد که “ما قصد نداریم مطابق قانون عمل كنیم. ما نمی خواهیم زندگی کسی را نابود کنیم ، این یک خطای انسانی بود و از آنجا که دخترم خوب است و به زودی در Usl کار خواهد کرد ، ما می خواهیم به سیستم مراقبت های بهداشتی اطمینان نشان دهیم و از کسانی که در این مرحله حساس از ما حمایت می کنند ، تشکر کنیم. ما از این ترسیدیم – زن اضافه کرد – زیرا هیچ کس نمی داند چه بلایی بر سر بدن او می آید در آینده.

شمال غربی توسکانی Usl توضیح داد که “زن جوان در ماههای آینده توسط Careggi از فلورانس تحت نظر قرار می گیرد که هر هفته آزمایش خون برای این دختر ارسال می شود. ما هنوز نمی دانیم – توضیح داد آنتونلا وینچنتی ، مدیر بخش بیماری های عفونی در بیمارستان نوا در ماسا – چه تاثیری در مصرف بیش از حد آن بر سیستم ایمنی دختر خواهد داشت. ما باید مشورت کنیم تا بفهمیم آیا تشنج ضروری است یا بیمار باید به عنوان شخصی که هرگز هیچ دوز دریافت نکرده است ، درمان شود. احتمال بسیار احتمالی ».

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.