ویروس شناس کاپوا: در سال 2022 همه واکسینه شده و در سال 2023 بدون ماسک است

[ad_1]

تا سال 2021 ، کارمندان بهداشت ، افراد مسن و افراد آسیب پذیر واکسینه می شوند. در سال 2022 دیگران و فقط در سال 2023 می توان بدون ماسک رفت و آمد کرد. این پیش آگهی ویروس شناس است ایلاریا کاپوا در رادیو I ، در رادیو Paradise 1 ، وقتی از من س askedال شد که چه موقع می توان همه گیری را خاتمه داد ، من پاسخ دادم: “من معتقدم که در سال 2021 ما شروع به سرنگونی توپخانه سنگین خواهیم کرد و اینها واکسن هستند. با این حال ، واکسیناسیون همه – او توضیح داد – به زمان نیاز دارد ، بلکه به نظم و سازمان نیز نیاز است. این بزرگترین واکسیناسیون دسته جمعی در تاریخ بشر است ، ما واکسنهایی با ویژگیهای مختلف داریم که باید به طرز متفاوتی اداره شوند. بنابراین کار آسانی نخواهد بود.

“اما ،” وی ادامه داد ، “اگر بتوانیم كاركنان بهداشتی و افراد ضعیف و سایر گروههای دارای اولویت را تا تابستان واكسین كنیم ، در تابستان وقت داریم كه برخی از گروه ها را بازگردانیم كه به دلایلی ممكن است از برنامه واكسیناسیون دور مانده باشند.”

بنابراین در ماه سپتامبر که ویروس دوباره شروع به گردش می کند ، می رسیم. اما ما در پایان سال 2021 با افراد مسن واکسینه و محافظت شده می رسیم. این به این معنی است – او استدلال می کند – که در سال 2022 ما از آن برای واکسیناسیون دسته های دیگر استفاده خواهیم کرد و در سال 2023 ما می توانیم بدون ماسک به دور خود برویم ، نیازی نیست که فکر کنیم “خدای من ، من ماسک را در خانه فراموش کردم”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *