“وقایع بزرگ” ، پرونده خسارت مالیاتی بسته شد: مدیریت ارشد سابق بخش گردشگری موجه است

[ad_1]

وکالت از دیوان محاسبات منطقه سیسیل پرونده خسارات مالیاتی بیش از 61 میلیون یورو را آغاز کرده است فعال شده به مدیریت ارشد سابق اداره منطقه ای جهانگردی.

در یادداشتی به تاریخ نوامبر 2012 ، مشاور اقتصادی منطقه ای آن زمان شکایتی را به دادستان محاسبات ارائه داد که ادعا می کند فرضیه های خسارت مالیاتی مربوط به بخش رویدادهای بزرگ برای سال های 2009 ، 2010 و 2011 وجود دارد. این منطقه قصد دارد تقویم را از طریق بودجه اروپایی پیش بینی شده در Po Fesr 2007/2013.

با این حال ، در حین ساخت و ساز ، به دنبال برخی بی نظمی ها در روش های مختلف بودجه ، وی ابتدا تصمیم گرفت با تعلیق صدور گواهینامه هزینه ها “، به منظور ارائه پروژه های بررسی کیفیت مجاز برای بهترین ارزیابی انطباق آنها با شرایط واجد شرایط بودن و معیارهای انتخاب که توسط پو فصر تجویز شده است “، فقط تصمیم گرفت پس از آن جلوی کل دستور بودجه را بگیرد و هزینه های مختلف رویدادهای عمومی را با بودجه منطقه پرداخت کند.

از جمله نهادهایی که برای برکناری دعوت شده بودند ، مارکو سالرنو بود که اکنون بازنشسته است اما در زمان حقایق مدیر کل بخش گردشگری بود. خسارت ادعا شده 30،688،421 یورو است که مربوط به 50٪ از کل خسارت است. مدیر کل سابق ، با کمک وکلا Girolamo Rubino و Vincenzo Herault ، صحت خود را تکرار کرد و ابتکاراتی را که پس از آن به منطقه اجازه داد تا با بودجه اختصاص داده شده برای بودجه رویدادهای مهم را انتخاب کند و در عین حال توزیع مجدد بودجه اروپا را انجام دهد ، فعال کرد. برای سایر اقدامات فرعی ، جلوگیری از انحراف منابع عمومی فراهم شده است.

در همین حال ، رای اخیر دادگاه تجدیدنظر دیوان محاسبات مداخله کرد که در میان دیگران ، مشاور سابق ماریلا لو بلو را تبرئه کرد. بنابراین ، بر اساس تصمیم اخیر ، دادستانی دیوان محاسبات کشور رد فرضیه خسارات مالیاتی را ضروری دانست.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.