“وضعیت اضطراری تا 31 ژوئیه”: بنابراین اقدامات می توانند تمدید شوند

[ad_1]

شش ماه دیگر وضعیت اضطراری. مقررات تا 31 ژوئیه ، مسابقات جهانی اسکی در کورتینا پشت درهای بسته ، بدون افتتاح امکانات اسکی. این درخواست مستقیماً از کمیته علمی فنی ارائه می شود. کارشناسان مجدداً مخالفت خود را با کاهش اقدامات محدودکننده تأیید می کنند و از دولت می خواهند با توجه به Dpcm جدید ، که از روز جمعه 16 به اجرا در می آید ، اقدامات اضطراری را برای شش ماه دیگر حفظ کند.

از طرف دانشمندان ، ارقامی وجود دارد. 14 هزار عفونت دیگر در یک روز و درجاتی از مثبت بودن که طی روزها به کمتر از 10٪ نرسیده است ، اما بیش از همه هنوز 616 قربانی طی 24 ساعت: از زمان شروع اورژانس ، ویروس حدود 80 هزار نفر را کشتار کرده است. طبق گفته دولت ، كارشناسان به چهار عنصری اشاره می كنند كه به گفته آنها نیاز به تمدید وضعیت اضطراری است.
اول ، اثر “هنوز مهم” منحنی ویروس بر روی بخش مراقبت های ویژه و تخت های پزشکی: براساس آخرین داده های نظارت ، 13 منطقه و استان های خودمختار از آستانه بحرانی فراتر رفته اند. اما نه تنها این: یک وضعیت بین المللی “نگران کننده” وجود دارد ، همانطور که از آنچه در انگلیس اتفاق می افتد دیده می شود ، که به زودی اثر خواهد گذاشت و نباید تحت تأثیر افزایش نمایی عفونت ها قرار گیرد. و آلمان؛ خطر همپوشانی بین آنفولانزای فصلی و کووید وجود دارد ، که ممکن است باعث بیش از حد خدمات بهداشتی شود. دانشمندان با ابزاری که وضعیت اضطراری را تضمین می کنند ، حداقل تا پایان ماه ژوئیه که واکسن به بخش قابل توجهی از جمعیت می رسد ، باید با همه گیری مقابله کنیم.
و از این منظر است که سایر نشانه های دریافت شده توسط دانشمندان در پایان جلسه امروز باید دیده شود. پس از دادن چراغ سبز به مسابقات جهانی اسکی در کورتینا ، اما پشت درهای بسته و توصیه به ماندن ورزشکاران در روستا برای جلوگیری از ازدحام جمعیت ، هرچه کوتاهتر ، CTS “نگرانی زیادی” در مورد احتمال افتتاح مراکز اسکی در 18 ژانویه ابراز داشت. همچنین در پرتوی انعکاس: بسیاری از مناطقی که گیاهان در آنها واقع شده اند ، از لومباردی تا ونتو تا استان بولزانو ، دقیقاً مناطقی هستند که همه گیری در آنها بیشترین تأثیر را دارد.

بنابراین ، نشانه ای مربوط به دولت ، که قبلاً در جلسه با مناطق اعلام کرده است که می خواهد گشایش را به تعویق بیندازد. و تصادفی نیست که فرمانداران پس از فهمیدن اینکه بازگشت به اسکی دشوار است ، به نقاط تازه سازی رفتند. در نامه جدید ، آنها تأکید دارند که چگونه این بخش “پس از پایان بحران” دوباره خطر از دست دادن قدرت خود را دارد “و آنها می خواهند” ضرر و زیان های مشخص ، فوری و متناسب “برای مدیران کارخانه ها ، کارگران فصلی و تمام فعالیت های مرتبط داشته باشند.

اندکی گشودن ورزشهای انفرادی توسط متخصصان صورت گرفت: نشانه این است که وضعیت اپیدمی را در سطح محلی ارزیابی کند ، با توجه به اینکه در بعضی موارد ورزش های فردی را می توان به عنوان یک فعالیت مورد علاقه درمانی درک کرد. پیشنهادات تکمیل شده در Dpcm جدید ، همراه با اقدامات دیگر: وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا آنها را فردا در پارلمان نشان می دهد و روز پنجشنبه ، پس از یک حرکت بیشتر با مناطق ، باید CDM وجود داشته باشد تا چراغ سبز به اقدامات انجام شود. .

در هر صورت این سیستم تعریف شده است: ممنوعیت حرکت بین مناطق ، از جمله مناطق زرد ، منع رفت و آمد از 22:00 تا 5:00 ، باز کردن رستوران ها تا 18:00 تأیید می شود. در مناطق زرد ، قانونی که بیشترین اجازه را می دهد – بارها در روز دو نفر برای دیدار با اقوام و دوستان خود. Dpcm سپس از ساعت 18:00 ممنوعیت فروش میله را برای جلوگیری از تجمع و به ویژه تداخل در شاخص های خطر برای تسهیل ورود به منطقه نارنجی مناطق پر خطر منع می کند. اندازه گیری همراه با کاهش آستانه RT: با 1 به طور خودکار به منطقه نارنجی تغییر می کنید ، با 1.25 به منطقه قرمز. تغییراتی که نیمی از ایتالیا را به نارنجی و بخشی را به قرمز تبدیل می کند: تا به امروز 12 منطقه و استان خودمختار در این وضعیت قرار دارند که در وهله اول لومباردی و امیلیا رومانیا قرار دارند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *