وزیر تنیس آزاد استرالیا “کوید منفی فقط در ملبورن”

[ad_1]

“آقای موری و 1240 نفر دیگر که در این مسابقات حضور دارند از روباز، آنها باید ثابت کنند که قبل از سفر به ملبورن ، باید آزمایش منفی برای آزمایشات ضد ویروسی انجام دهند. “بنابراین وزیر بهداشت استرالیا مارتین فولی پس از پرونده مثبت تنیس باز انگلیس.

این مقام کانگورو افزود: “اگر آقای موری قبل از عزیمت به استرالیا مثبت باشد ، اجازه پایین آمدن نخواهد داشت.” شرکت شماره 1 سابق در Open Australian پس از آزمایش مورو ویروس کرونا در حال حاضر مورد تردید جدی است.

اسکاتلندی 33 ساله مجبور شد ظرف چند ساعت آینده سفر خود به ملبورن را اجاره کند ، در عوض در خانه اش در لندن منزوی و قرنطینه شد. بر اساس گزارش های بی بی سی ، موری از نظر سلامتی و اطمینان بسیار خوب خواهد بود که بعداً اجازه شرکت در اولین تورنمنت مهم این فصل را خواهد داشت.

اندی موری مثبت برای کرونا ویروس ، اوپن استرالیا در معرض خطر شماره 1 سابق است

هفته گذشته ، این تنیسور در مسابقات ATP در Delray Beach از دست داد زیرا می خواست با اجتناب از سوار شدن به پرواز خارج از فلوریدا ، خطرات را “به حداقل برساند. مسابقات اوپن استرالیا سه هفته پس از تاریخ های معمول به دلیل شیوع بیماری همه گیر در 8 فوریه در پارک ملبورن آغاز می شود. بازیکنان باید قبل از بردن یکی از 15 زمینه چارتر – ایجاد شده توسط برگزارکنندگان مسابقات – به استرالیا ، یک تست منفی دهند.

به محض رسیدن آنها به اقیانوس ، باید یک سری آزمایشات باستان را گذرانده و قبل از شرکت در گرند اسلم ، 14 روز در قرنطینه در ملبورن بمانند. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *