ورود هوای بد ، وزش باد طوفانی و طوفان به سیسیل: سیگنالی زرد

[ad_1]

ورود هوای بد به جنوب مرکزی ، که سیسیل را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد ، به ویژه با وزش شدید باد. در حقیقت ، یک حرکت جدید ناراحت از منشا Atlantic آتلانتیک فردا مناطق مرکزی و جنوبی ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. علاوه بر این ، تشکیل یک منطقه کم فشار در لاتزیو باعث تقویت بیشتر تهویه از ربعهای غربی در مناطق جنوبی خواهد شد.

بر اساس پیش بینی های موجود ، وزارت حفاظت از عمران ، در توافق با مناطق آسیب دیده ، که مسئول فعال کردن سیستم های حفاظت از مدنی در مناطق مربوطه هستند ، اخطارهایی را برای شرایط نامساعد جوی صادر می کند. پدیده های هواشناسی که مناطق مختلف کشور را تحت تأثیر قرار می دهد ، می تواند بحرانی های هیدروژئولوژیکی و هیدرولیکی را تعیین کند ، که در یک خلاصه ملی در بولتن حساسیت و هشدار ملی گزارش شده است ، در وب سایت این بخش (www.protezionecivile.gov.it) موجود است

این اطلاعیه پیش بینی صبح زود فردا ، یکشنبه ، 24 ژانویه ، بارش از پراکنده تا پراکنده ، با طوفان معکوس یا رعد و برق غالب ، در توسکانی ، لاتزیو ، امبریا ، بخش های غربی آبرودو و مولیسه ، و به دنبال آن بخش های کامپانیا و تیرنیا. باسیلیکا و کالابریا. بارش همراه با بارندگی شدید ، تگرگ ، فعالیت الکتریکی مکرر و وزش باد شدید خواهد بود.

همچنین از ربع غربی بیش از ساردینیا ، مولیسه ، کامپانیا و باسیلیکا وزش باد شدید تا شدید انتظار می رود که تا پولیا ، کالابریا و سیسیل گسترش یابد ، با طوفان شدید ، در بخشهای تیرنیایی کامپانیا ، باسیلیکا و مرکز شمالی کالابریا و در سواحل باز طوفانهایی حتی طوفانی شدید را طوفان می کند.

بر اساس پدیده های مورد انتظار ، یک سیگنال نارنجی برای فردا ، یکشنبه ، 24 ژانویه ، در شمال غربی کالابریا ، باسیلیکا جنوبی ، حوضه های جنوب شرقی لاتزیو و شمال غربی مولیسه ، همچنین آمبریا و بخش های بزرگ شمالی امیلیا-رومانیا ارزیابی شد. یک سیگنال زرد برای بیشتر مناطق مرکزی – جنوبی ، برای استان خودمختار بولزانو و برای بخشهای بزرگ ونتو.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *