وحشت در ایالات متحده آمریکا ، نوجوان 15 ساله توسط 4 نوجوان با ضربات چاقو کشته شد: فیلم منتشر شده با قتل در شبکه های اجتماعی

[ad_1]

وحشت در لوئیزیانا ، جایی که یک دختر 15 ساله در یک فروشگاه والمارت در لوئیزیانا با چاقو کشته شد، همه در شبکه های اجتماعی زندگی می کنند. مقامات چهار نوجوان 12 تا 14 ساله را دستگیر کردند. کلانتر کلاسییر تونی مانکوزو توضیح داد: “کل قتل در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، به نظر می رسد هیچ پشیمانی وجود ندارد”.

پلیس توضیح داد که در قتل در فروشگاه بزرگ والمارت از یک چاقوی مسروقه استفاده شده و بسیاری از شواهد در یک فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی جمع آوری شده است. کلانتری توضیح داد: “کل پرونده از طریق فیس بوک و اینستاگرام به صورت زنده در مقابل ما اتفاق افتاد.”
مانکوزو -. ما درباره همه آنچه اتفاق افتاده فیلم داریم و بسیار آزار دهنده است. ” انگیزه آن مشخص نیست ، اما طبق گفته پلیس ، همه چیز می تواند از یک برخورد در یک سینما متولد شود.

پس از ضربات چاقو ، مقتول به بیمارستانی در دریاچه چارلز منتقل شد و در آنجا درگذشت چهار دختر دستگیر شده (یکی 14 ساله ، دو دختر 13 ساله و یکی فقط 12 ساله) آنها به بازداشتگاه نوجوانان منتقل شدند. کلانتری توضیح داد که این “سومین قتل در شش ماه گذشته درگیر جوانان بین 11 تا 16 سال بود: آنها از هر نژاد هستند و از هر نژاد هستند.” ما در جامعه خود مشکلی داریم که باید با آن روبرو شویم و آن دسترسی کودکان به سلاح است. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.