واکسیناسیون در سیسیل ، پزشکان و دندانپزشکان بازنشسته برای تسریع در این زمینه استخدام خواهند شد

[ad_1]

در سیسیل نیز پزشکان و دندانپزشکان بازنشسته در تیم هایی که واکسن زدن را انجام می دهند علیه کوید. این برنامه مشاور بهداشتی روگرو رازا است که دیروز با رئیس سفارش پزشکان توتی آماتو تهیه شده است ، همانطور که جیاستینو پیپیتونه در غرفه های Giornale di Sicilia می نویسد.

هدف یافتن راه حلی برای کمبود پزشکان است که بدیهی است عمل را کندتر و پیچیده تر می کند. علاوه بر این ، Razza پیش از این اعلام کرده بود که سیسیل آماده است تا 300 پزشک و 1200 پرستار را از لیست ملی تهیه شده توسط کمیسیونر دومنیکو آرکوری استخدام کند.

اما زمانها احتمالاً طولانی خواهد بود ، بنابراین در اینجا برنامه B وجود دارد ، که دیروز رازا و آماتو در مورد آن بحث کردند.

واکسیناسیون گسترده ، از برنامه های کاربردی گرفته تا پیام های متنی تا هشدارهای از طریق پست: راه های رزرو

کمیسار از دستور درخواست کمک به او در استخدام پزشکان بازنشسته کرد ، فراتر از لیست آرکوری. سپس شکایاتی وجود دارد که باید پاسخ داده شود. این منطقه نشانه ای از نشاط و شادابی خواهد داشت. علاوه بر این ، آماتو امکان حضور دندانپزشکان را به رضضا نشان داد.

در این میان ، روز گذشته در مجموع 4،691 دوز دارو برای بسیاری از شهروندان در چارچوب هدف تعیین شده توسط طرح ملی انجام شد. از زمان آغاز کار ضد واکسیناسیون ، بیش از 11000 نفر در سیسیل قبلاً این واکسن را دریافت کرده اند.

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتال را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *