واکسن Coronavirus، Moderna در ایتالیا است: اولین دوزها برای مناطق بالای هشتاد سال

[ad_1]

اولین محموله 47000 دوز واکسن از شرکت دارویی آمریکایی Moderna به موسسه عالی بهداشت رسیده است.

طبق پیش بینی ها باید حداقل یک سال در برابر ویروس کرونا محافظت کند ، همانطور که دیروز یک مقام ارشد از همان شرکت به سرمایه گذاران گفت. تال ساکس ، مدیر پزشکی Moderna ، در سی و نهمین همایش سالانه بهداشت JP Morgan گفت: “انتظارات ما این است که حداقل یک سال واکسیناسیون به طول انجامد.” این شرکت ، ادامه داد ، اکنون باید ببیند که آیا می توان با افزودن دوز سوم ، حفاظت را افزایش داد یا خیر. واکسن در حال حاضر در دو دوز و با فواصل حدود یک ماه تجویز می شود.

اولین 47000 واکسن که امروز به م Instituteسسه عالی بهداشت رسیده اند ، طی روزهای آینده با بودجه تأمین شده توسط Poste Italiane در مناطق توزیع می شود اولویت دادن به کسانی که تعداد بیشتری ساکن بالای 80 سال دارند ، همین مسئله را گزارش می دهد.

بخش دوم واکسن طی چند روز آینده به موسسه تحویل داده می شود ، در حالی که ذخیره سازی بعداً مستقیماً در فرودگاه نظامی Pratica di Mare انجام می شود. سیلویو بروسافرو ، رئیس م instسسه گفت: “فقط یک سال پیش ، ویروس اساساً ناشناخته بود و ما اکنون دو واکسن تأیید شده داریم که احتمال افزودن هدف غیر قابل تصور دیگری ، نتیجه تلاش بی سابقه در تاریخ را دارد.” بهداشت برتر. اکنون موسسات ، مانند سایر کشورهای ایتالیا ، به چالش دیگری برای ساخت واکسن برای همه شهروندان دعوت شده اند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.