واکسن AstraZeneca، Ema خوب است: بعد از Pfizer و Moderna سومین است

[ad_1]

آژانس دارویی اروپا (Ema) دارد واکسن AstraZeneca Covid تأیید شده است. این سومین واکسنی است که پس از واکسن های Pfizer و Moderna ، از EMA چراغ سبز دریافت می کند. به گفته اما ، واکسن AstraZeneca همچنین می تواند برای افراد بالای 55 سال استفاده شود ، “حتی اگر هنوز اطلاعات زیادی وجود نداشته باشد ، زیرا اکثر شرکت کنندگان در این آزمایش بین سنین 18 تا 55 بودند.”

“توصیه آژانس دارویی اروپا گامی مهم در گسترش دسترسی به واکسن Oxford / AstraZeneca در منطقه ما و ارائه پشتیبانی اضافی است که پس از کنترل دقیق نظارتی ، می توان از واکسن برای محافظت از جمعیت های همه گیر. ویروس کرونا استفاده کرد.” بنابراین پروفسور اندرو پولارد ، مدیر گروه واکسن آکسفورد و محقق اصلی مطالعات واکسن آکسفورد ، در مورد واکسن Covid که توسط دانشگاه های آکسفورد ، ایربم و AstraZeneca ساخته شده است.

رضایت نیز توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا“آژانس دارویی اروپا چراغ سبز واکسن Astrazeneca را روشن کرده است. این خبر دلگرم کننده است. مبارزه با ویروس هنوز پیچیده است ، اما در دسترس بودن یک واکسن موثر و ایمن دیگر به ما قدرت بیشتری در کار واکسیناسیون می دهد.”

“من از نظر مثبت اما در مورد مجوز مشروط برای قرار دادن واکسن AstraZeneca در بازار استقبال می کنم.” توئیتر کمیسر بهداشت. وی افزود: “ما آماده همکاری و یافتن راه حل هایی برای دسترسی سریع بیشتر واکسن به شهروندان هستیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *