واکسن ها ، Attiva Sicilia: مطابقت با قوانین تجویز را بررسی کنید

[ad_1]

“منظم بودن واکسن ها در سیسیل را بررسی کنید ، با نظارت بر پروتکل ها از حداکثر شفافیت اطمینان حاصل کنید و شیوع آن را بهبود ببخشید.” این را آتویوا سیسیلیا با س presentedالی به ارس پرسید و خطاب به رئیس منطقه سیسیلی و مشاور بهداشت منطقه ای ، امضا شده توسط والنتینا پالمری ، ماتئو مانگیاکاوالو ، آنجلا فوتی ، النا پاگانا و سرجیو تانکردی.

این س afterال پس از انتشار اخباری مبنی بر بی نظمی ادعای واکسن در استانهای مختلف جزیره مطرح می شود: افرادی که اجازه سفر ندارند ، واکسینه می شوند. به طور خاص ، موضوعات مختلف ، حتی به روشی بی گناه ، زیر سوال رفته است: معلمان ، پلیس راهنمایی و رانندگی و مقامات شهرداری ، پیشنهاد اشتباه در برنامه ریزی دولت ، منجر به فعالیت واکسیناسیون در هرج و مرج در سیسیل ، حتی اگر فرضیه های “تجاوز به عنف” باشد. منتفی نیستند

والنتینا پالمری ، معاون منطقه ای Attiva Sicilia می گوید ، گروه های اولویتی که توسط این طرح مشخص شده اند ، کارمندان بهداشت ، اجتماعی و بهداشتی “در خط مقدم” هستند ، هم دولتی و هم خصوصی ، که بیشتر در معرض خطر ابتلا هستند. از Covid-19 و آن را به افراد آسیب پذیر و آسیب پذیر تحویل می دهند. بیماران آسیب پذیر در محیط های بهداشتی و اجتماعی ، مانند مهمانان و کارکنان مراکز مراقبت از سالمندان. عدم رعایت این اولویت ها قطعاً یک واقعیت جدی است که نیاز به تجزیه و تحلیل عمیق دلایل اجرای اقدامات اصلاحی نیز از طریق استفاده گسترده از فناوری اطلاعات مدرن دارد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *