واکسن ها ، اولین تماس ها در سیسیل است ، اما زنگ خطر برای کاهش دوزهای جدید وجود دارد: فقط 6 منطقه آزاد شده

[ad_1]

اولین تشنج واکسن Covid در سیسیل در حال انجام است ، اما سایه کاهش بیش از دوزها است. دولت امروز در Civic Palermo است ، اما اگر تحویل های جدید ظرف چند روز آینده نرسد ، فعالیت ها ممکن است به تأخیر بیفتد.

ورود زایمان جدید برای سه شنبه آینده برنامه ریزی شده است. روبرتو کولتی ، مدیر عامل آرنا سیویکو گفت: “با اسکورت روز سه شنبه ، ما انتظار داریم 80٪ از افرادی را که باید تماس بگیرند تحت پوشش قرار دهیم.” وضعیت بسیار دقیق است ، اما چشمگیر نیست. “

امروز ، اما ، مطبوعات مطبوعاتی کمیساریای فوق العاده در موارد اضطراری دومنیکو آرکوری این را اعلام کردند Pfizer میزان واکسن جدید را تقریباً با 165000 دوز کاهش داد. تصمیمی “که به اشتراک گذاشته نشود یا به دفاتر کمیساریا ابلاغ نشود منجر به عدم تقارن بین مناطق خواهد شد”.

“Pfizer ، در یادداشت آمده است ، بدون هشدار جمعه بعد از ظهر ، 15 ژانویه ، اعلام کرد که شیشه های مقصد ایتالیا را هفته آینده 29٪ کاهش می دهد. Pfizer همچنین توزیع مجدد دوزهای یکجانبه را به 293 نقطه اداری تحویل می دهد. در سراسر ایتالیا “.

“بنابراین ، و به روشی کاملاً خودسرانه ، با توجه به اینکه کمیساریای عمومی از قبل به مناطق اطلاع داده است که از دوشنبه 18 ژانویه ، ویال حاوی 6 دوز واکسن است ، طبق آخرین نشانه های Ema و AIFA ، هفته آینده در مقایسه با انتظار می رود 562،770 دوز 397،800 دوز تحویل داده شود “.

دفتر Arcuri توزیع دوزهایی را که باید به مناطق تحویل داده شود و مقایسه آنها را با برنامه قبلی ارائه می دهد. آبرتزو ، باسیلیکاتا ، مارکه ، مولیسه ، آمبریا و واله د آوستا تنها مناطقی هستند که در آن هیچگونه اضافه کاری وجود ندارد. امیلیا رومانیا ، لومباردی و ونتو با حدود 25 هزار دوز بیشترین مجازات را دارند و پس از آن لاتزیو با 12 هزار و پولیا با 11 700 مورد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *