واکسن مدرن ، فردا اولین بار در ایتالیا: دوز برای مناطق با فضیلت

[ad_1]

اولین محموله واکسن از شرکت دارویی مدرن فردا با تحویل 47000 دوز وارد می شود.

سهام به رم می رسد و به Istituto Superiore di Sanità منتقل می شود تا در برخی مناطق توزیع شود. برای این دسته اول فرضیه عرضه مناطق “فضیلت” ارزیابی می شودیا بهتر بگوییم کسانی که در این مرحله از طریق تعداد زیادی از دولتها قادر به دفع دوزهای سریعتر هستند.

دن استنر ، معاون رئیس EMEA و مدیر منطقه EMEA برای Moderna ، گفت: “این یک واقعه واقعا هیجان انگیز است و ما به نقشی که واکسن Moderna در مقابله با این بیماری همه گیر در اروپا بازی می کند ، افتخار می کنیم.” وی تأکید کرد ، توزیع در اتحادیه اروپا “یکی از بزرگترین شرکتهای تدارکاتی است که Moderna از زمان تأسیس ده سال پیش با آن روبرو شده است. من از تیم اختصاصی که ما را به اینجا رسانده بسیار تحسین می کنم و از همه شرکا سپاسگزارم. ، تامین کنندگان و کمیسیون اروپا برای کمک و پشتیبانی در این راه “.

با ورود دوزهای اضافی واکسن ، “ما قادر خواهیم بود صفحه مهمی در تاریخ این فاجعه بنویسیم. همه مناطق در حال تسریع هستند و دولت آماده پشتیبانی بیشتر تلاش ها است” ، وزیر منطقه ای فرانچسکو بوکا در دیدار با مناطق گفت. تکرار کرد که ایتالیا اولین کشور در اروپا است که اداره می کند.

وی افزود: “نتیجه غیرممکن بدون فداکاری و انکار خودکارانه زنان و مردان در سیستم بهداشت ملی ، پلیس و نیروهای مسلح ،” از همه روسای جمهور منطقه برای کارشان و آنچه که آنها ادامه خواهند داد تشکر کرد. بزرگترین کمپین واکسیناسیون تاریخ را در اختیار کشور قرار دهد. “وی نتیجه گیری کرد:” کمپین واکسیناسیون یک رقابت تیمی نیست ، بلکه مسابقه ای است که ایتالیا با روحیه ملی و تیمی با هم بازی می کند. همه با هم از تونل بیرون می آییم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *