واکسن علیه Covid ، چراغ سبز و برای Moderna: این دومین واکسن در اتحادیه اروپا است

[ad_1]

آژانس دارویی اروپا به واکسن Moderna’s Covid چراغ سبز نشان داده است. همین اما گزارش می دهد. این است واکسن دوم که چراغ سبز آژانس را دریافت می کند. در 21 دسامبر ، وی Pfizer-BioNtech را تأیید کرد.

“EMA صدور مجوز بازاریابی مشروط برای واکسن Moderna’s Covid-19 را برای جلوگیری از این بیماری در افراد 18 سال به بالا توصیه کرده است. این دومین واکسن Covid-19 است که EMA برای مجوز توصیه می کند. این در یادداشتی از آژانس آمده است.

“کمیته EMA برای محصولات دارویی برای استفاده انسانی (CHMP) داده ها را در مورد کیفیت ، ایمنی و اثر بخشی واکسن به دقت ارزیابی کرد و با توافق ، صدور مجوز رسمی بازاریابی مشروط توسط کمیسیون اروپا را توصیه کرد.”

امری کوک ، مدیر اجرایی EMA گفت: “این واکسن ابزار دیگری برای غلبه بر شرایط اضطراری فعلی به ما می دهد.” وی افزود: “این شاهدی بر تلاش و تعهد همه طرف های درگیر است.” کوک سپس اطمینان داد که “مانند سایر داروها ، ایمنی و اثر بخشی واکسن را از نزدیک تحت کنترل خواهیم داشت تا از حفاظت مستمر اطمینان حاصل کنیم” و کار EMA “همیشه با شواهد علمی و تعهد ما برای حفاظت از سلامت شهروندان هدایت می شود.” اتحادیه اروپا “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *