واکسن ، روسیه: “ما می توانیم 100 میلیون دوز به اتحادیه اروپا ارسال کنیم”

[ad_1]

تولید کننده واکسن روسی Sputnik V ، صندوق سرمایه گذاری مستقیم (Rdif) توییت کرد می تواند ده ها میلیون دوز به اتحادیه اروپا ارسال کند.

در توئیتر آمده است: “پس از اتمام بیشتر فعالیت واکسیناسیون دسته جمعی در روسیه ، Rdif می تواند 100 میلیون دوز Sputnik V را برای 50 میلیون نفر در سه ماهه دوم 2021 به اتحادیه اروپا تحویل دهد ، به شرط تأیید Ema” ، در توئیت نوشت: یادآور شد که واکسن روسی “در 15 کشور ثبت شده است و اسناد لازم برای بررسی مداوم EMA ارائه شده است.”

علاقه به سرم ، ایجاد شده با حمایت آژانس دولتی مسکو ، در روزهای اخیر ، به ویژه در جلسه استماع مدیر EMA کوک در برابر کمیته بهداشت پارلمان اروپا ، ظهور کرده است.

نمایندگان پارلمان اروپا اشاره کرده اند که امیدوارند بتوانند ارتباطات بین این شرکت و آژانس دارویی اروپا را تسریع کنند تا بتوانند در اتحادیه توزیع شوند. در این راستا عمدتا خروجی از مجارستان ، که قبلا دارو را تأیید کرده و آن را سفارش داده بود ، بود. بلکه بیش از هر چیز اظهارات آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، که گفت در صورت تمایل به تأیید EMA آماده استفاده از آن است. وی گفت: “فراتر از اختلافات سیاسی ، که گسترده است ، مطمئناً می توانیم در یک بیماری همه گیر ، در بخش بشردوستانه با هم کار کنیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *