واکسن ، خطر نفوذ مافیا: زنگ هشدار از وزارت کشور

[ad_1]

قبایل مافیا از تصادف کوید سو استفاده می کنند. تحقیقات نشان می دهد که آنها در حال حاضر برای دستیابی به اقدامات پشتیبانی اقتصادی و نفوذ به سرویس های بهداشتی برای سایت های گردشگری و تجاری تلاش می کنند. خطر این است که آنها اکنون در تلاشند واکسن ها را بدست آورند. زنگ خطر در چهارمین گزارش سازمان نظارت ، که توسط رئیس پلیس تنظیم شده است ، در مورد خطر نفوذ مافیاها به اقتصاد است.

در این گزارش آمده است که گسترش واکسن ها می تواند گروه های جنایتکار را تحت تأثیر قرار دهد برای “تقاضای زیاد” و “عرضه اولیه از نظر فیزیولوژیکی کم”.

درمورد مسئله نفوذ احتمالی ، تحلیلگران از ما می خواهند تا به بخشهای اقتصادی بپردازیم كه “با طولانی شدن همه گیری (مربوط به تقاضای دستگاههای پزشكی ، استفاده از تجارت الكترونیكی ، غذا ، نظافت و خدمات تشییع جنازه) جذاب تر شده است”. و “به شدت در معرض مدیریت پنهانی و تقلبی احتمالی محصولات فروخته شده در بازارهای موازی یا از طریق شبکه تاریک شبکه قرار دارد” ؛ در بخشهای اقتصادی “بیشتر تحت تأثیر بحران مداوم قرار دارد و با اقدامات محدود کننده ای که برای مهار آن اعمال می شود ، بیشتر می شود.” اپیدمی (خرده فروشی ، گردشگری ، حمل و نقل ، اوقات فراغت) “.

باز هم ، “در رویه های خرید و مقررات با اقدامات دولت برای حمایت از کارآفرینی ملی ، که مراحل مقدماتی را سریع تر کرده است ، از طریق کسب مستقیم یا غیر مستقیم مالکیت یا کنترل مدیریت شرکت ها و انحراف بعدی قراردادها و یارانه ها “؛” به اصطلاح رفاه جنایی ، مشخص شده با اشکال واقعی حمایت از جرایم سازمان یافته علیه افراد و اپراتورها در مشکلات اقتصادی “؛” در مورد تجزیه و تحلیل جریان های مالی ، به ویژه کسانی که از سیستم عامل های IT و آنلاین استفاده می کنند برنامه هایی مانند سرعت و ناشناس بودن.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *