واکسن ، انگلیس ترس دارد که دوزهای آن توسط اتحادیه اروپا مسدود شود

[ad_1]

اکنون انگلیس می ترسد که دوزهای واکسن Covid توسط اتحادیه اروپا مسدود شود ، یا در هر صورت ، از نظر برنامه تحویل به تأخیر افتاد ، پس از اینکه بروکسل قصد خود را برای ایجاد مکانیزمی برای کنترل صادرات سرم های تولید شده در اتحادیه به کشورهای ثالث در پاسخ به اضافه کاری اعلام شده توسط AstraZeneca و Pfizer (هر دو با کارخانه ها) اعلام کرد ، به تأخیر افتاد. در بلژیک) .

روزنامه های انگلیسی ، از جمله تایمز و تلگراف ، فضای کافی را برای نگرانی فراهم می کنند. تلگراف می نویسد: “وزرا اکنون می ترسند که در بهترین حالت تحویل دوزهای Pfizer با اسناد اضافی به تأخیر بیفتد و اتحادیه اروپا پس از گفتن اینکه همه اقدامات لازم را برای محافظت از شهروندان خود انجام می دهد ، می تواند تحویل کشورهای غیر اتحادیه اروپا را متوقف کند.” .

معاون وزیر انگلیس در توزیع واکسن Covid ، ندیم زهاوییبا این حال ، وی اظهار اطمینان کرد که تولیدکنندگان واکسن موافقت نامه های عرضه خود را با انگلیس رعایت می کنند. وی در مصاحبه ای با اسکای نیوز توضیح داد: “من اطمینان دارم که واکسن Pfizer تحویل داده خواهد شد. Pfizer همیشه اطمینان حاصل کرده است که دوزها را به ما تحویل می دهد ، این کار را ادامه می دهد. آنها پیام بسیار مهمی در مورد عرضه منصفانه داده اند. در سراسر جهان ، اتحادیه اروپا. و من مطمئن هستم که آنها اتحادیه اروپا ، پادشاهی متحده و بقیه جهان را تأمین خواهند کرد. “AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *