هوا ، طعم و مزه بهار و تا 25 درجه در سیسیل ، اما هوای بد آخر هفته برمی گردد

[ad_1]

“ناکامی زمستان با آنتی سیکلون نیمه گرمسیری که بیشتر روزهای آینده ایتالیا را هدف قرار خواهد داد”. این را ادواردو فرارا از کارشناس هواشناسی 3bmeteo.com اظهار داشت ، وی توضیح داد که در چند روز آینده شرایط آب و هوایی پایداری خواهیم داشت ، به ویژه در مرکز جنوب با آفتاب غالب یا گاهی اوقات بیشتر ابرها ، اما بدون بارش.

توجه به مه مه دریا در سواحل ، گونه های ایونی و تا جمعه در آدریاتیک. از طرف دیگر ، در شمال و بیش از توسکانی هوا غالباً تاریک خواهد بود ، همراه با ابرهای مکرر و حتی باران یا باران خفیف ، به ویژه بین لیگوریا ، پیمونت شرقی ، لومباردی و بخش شمالی توسکان.

این متخصص ادامه داد: “طی چند روز آینده زمستان بسیار کم خواهد بود ، به ویژه از نظر آب و هوایی ، که برای فصل بهار مناسب تر خواهد بود.” سردتر و مرطوب خواهد ماند به طور خاص ، در روز جمعه بیش از 18-20 درجه سانتیگراد در مرکز ، 21-24 درجه سانتیگراد در جنوب و انتظار می رود در بعضی مناطق ساردنیا و سیسیل تا 25-25 درجه سانتیگراد (بیش از همه در منطقه پالرمو)

اما در آخر هفته ، آنتی سیکلون تحت فشار ناآرامی های جدید در اقیانوس اطلس جای خود را می دهد. روز شنبه هنوز اکثراً پایدار است ، اما با رسیدن اولین باران ها به شمال غربی در پایان روز. بارندگی ها و بارندگی های یکشنبه با کاهش شدید دما و بازگشت برف به ارتفاعات کم ارتفاع در کوه های آلپ و بعداً در آپنین ها ، در بیشتر مناطق مرکزی شمال گسترش می یابد. جنوب احتمالاً در آستانه عملکرد سیکلونیک با هوای خشک تر و نیمه آفتابی است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *