هوای سرد از روسیه ، سرما و رعد و برق: در سیسیل برف حتی زیر هزار متر

[ad_1]

هوای سرد از روسیه که در سیسیل نه تنها سرد بلکه رعد و برق نیز به همراه خواهد داشت. پیش بینی آب و هوا برای چند روز آینده چیز خوبی نمی گوید. کاهش دما و برف نیز در راه دشت است: وقفه ای در هوای سرد قطب شمال و قاره به ایتالیا وارد می شود ، که از روسیه به بیشتر اروپای مرکزی و شرقی گسترش می یابد ، جایی که انتظار می رود درجه حرارت گسترده و به زیر صفر باشد. حتی در طول روز “. این توسط هواشناس 3bmeteo.com ادواردو فرارا اعلام شد ، مشخص كرد كه در ایتالیا سقوط حرارتی رخ خواهد داد بین جمعه و شنبه به ویژه در منطقه آدریاتیک ، تحت وزش باد بسیار سرد از Tramontana ، Bora و Grecale.

فرارا افزود: “حمله تهاجمی ، حمله محلی را برمی انگیزد.” رگبار و رعد و برق ، به ویژه در سیسیل، ساردنیا ، مناطق جنوبی و آدریاتیک مرکزی. برای بقیه ایتالیا کم یا هیچ.

با پایین آمدن دما ، دانه های برف می توانند تا روز جمعه بین رومانیا ، مارکه ، آبرودزو ، مولیس به ارتفاعات تپه ای سقوط کنند. در ابتدا از 500-1000 متر به جنوب است ، اما کاهش می یابد. شنبه – او اشاره کرد – گاهی اوقات برف در سواحل آدریاتیک میانه ، در تپه های بقیه شبه جزیره جنوبی مستثنی نیست ، زیر 1000 متر نیز در سیسیل است.

سرانجام ، ممکن است یک خرابی جدید بین یکشنبه و دوشنبه ، نه تنها در جنوب ، بلکه در مرکز و بخشی از شمال ، همراه با برف در ارتفاعات بسیار کم مشاهده شود. فرارا ادامه می دهد: “سرماخوردگی روسیه به ایتالیا نیز خواهد رسید ، اما شبه جزیره ما هدف اصلی موج یخبندان نخواهد بود.” “

“در حال حاضر قله هایی در Lapland زیر -30 درجه سانتیگراد وجود دارد ، اما طی روزهای آینده در دشت های بین لهستان ، کشورهای بالتیک ، بلاروس ، اوکراین ، علاوه بر روسیه (15 درجه سانتیگراد) پایین ترین حد نیز انتظار می رود. / -30 درجه) کمترین سطح زیر -15-15 درجه نیز در بالکان است. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *