هوای بد ، طوفان های شدید به سیسیل می آیند: طوفان های کنار ساحل

[ad_1]

از ساعات اولیه فردا ، تشکیل یک افسردگی حداقل در خلیج لیگوریا ، که به تدریج به جنوب تیرنه تبدیل می شود ، افزایش مداوم تهویه را تعیین می کند ، ابتدا در ساردینیا ، گسترش به مناطق جنوبی تیرنه. در همان زمان ، فراخوان هوای سردتر از بالکان ، بارش برف محلی را در مناطق جنوبی و جنوبی به همراه ارتفاعات تپه ای در شب از آدریاتیک میانه به ارمغان می آورد.

بر اساس پیش بینی های موجود ، وزارت حفاظت از عمران ، در توافق با مناطق آسیب دیده ، که مسئول فعال سازی سیستم های حفاظت از مدنی در مناطق مربوطه هستند ، اخطار شرایط نامساعد جوی را صادر می کند. پدیده های هواشناسی که مناطق مختلف کشور را تحت تأثیر قرار می دهد ، می تواند بحرانی های هیدروژئولوژیکی و هیدرولیکی را تعیین کند ، که در یک خلاصه ملی در بولتن حساسیت ملی و هشدار دهنده گزارش شده است ، که در وب سایت این بخش (www.protezionecivile.gov.it) یافت می شود

این اطلاعیه از ساعات اولیه فردا ، یکشنبه ، 17 ژانویه ، وزش باد از طوفان های شدید به شمال غربی ، همراه با طوفان های شدید ، از ساردینیا ، در امتداد سیسیل و جنوب کالابریا ، با طوفان در سواحل در معرض.

از فردا بعد از ظهر ، انتظار می رود بارش برف پراکنده بیش از 600-800 متر در باسیلیکا و کالابریا ، با کمک متوسط ​​به زمین و در عصر بیش از 200-400 متر در Marche ، Abruzzo و Molise ، در امتداد Puglia ، با کمک کم به خاک.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *