همه سیسیل سفید نخواهد ماند: 40 شهرداری در خطر هستند ، نوبت موسیومچی فرا می رسد

[ad_1]

سه برابر تعداد موارد در مقایسه با لومباردی منجر به بازگشت سیسیل به منطقه زرد نمی شود ، اما کل جزیره سفید نخواهد ماند. این همان محدودیت هایی است که منطقه در حال آماده سازی برای اعمال 40 شهرداری است ، همانطور که آندریا د اوراسیو در روزنامه Giornale di Sicilia برای روزنامه ها می نویسد.

پارامترهای توسعه یافته توسط کمیته فنی و علمی منطقه ای نتیجه درهم تنیدگی بین فراوانی عفونت ها و میزان واکسیناسیون نسبت به جمعیت است. پالرمو ، همانطور که خود روجرو رزا خاطرنشان کرد ، “احتمالاً علاقه ای نخواهد داشتهمانطور که در یکی از دو پارامتر مستقیم ، یعنی واکسیناسیون ، یکی از با ارزش ترین آنهاست ، تقریباً در تمام مناطق بیش از 70 population جمعیت ایمن سازی شده وجود دارد ».

40 شهرداری که احتمالاً به رنگ زرد به پایان می رسند متعلق به مرکز و شرق سیسیل هستند و موارد زیر 70 in را در چرخه کامل واکسیناسیون و زیر 60 for را برای اولین دوز ثبت می کنند ، “آستانه ، آخرین موردی که ما با توجه زیادی به آن توجه خواهیم کرد. رازا افزود: “به ایجاد سرکوب های آینده”.

نلو موسومچی و روجیرو رزا

فرمان رئیس جمهور نلو موسومچی می آیدرزا توضیح داد ، محاسبات را برای تعیین لیست دقیق شهرداری های شرکت کننده نهایی می کند ، جایی که “سایر مراکز واکسیناسیون نیز برای سرعت بخشیدن به ایمن سازی فعال خواهند شد”.

© کلیه حقوق محفوظ است

بیشتر بدانید درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia گرفته تا روزنامه ها برای روزنامه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتالی را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *