هلند ، رسوایی کمک هزینه خانواده: دولت روته استعفا داد

[ad_1]

دولت هلند به رهبری مارک روته استعفا داد. این استعفا در حالی رخ داد که رسوایی عظیم مزایای کودک به ویژه مهاجران را تحت تأثیر قرار داده و بسیاری از افرادی را که ناعادلانه متهم به سو without استفاده از آن شده اند بدون داشتن حق از آن وادار به گرفتن وام های سنگین برای بازپرداخت پول مالیات آژانس کرده است.

دولت هلند به رهبری مارک روته لیبرال و سختگیر ، که مسئولیت سیاسی آنچه را که اتفاق افتاد را به عهده گرفت ، دو ماه قبل از انتخابات 17 مارس از آنجا خارج شد.؛ و همچنان در زمینه مسائل روز ، به ویژه مدیریت همه گیر ، خدمت خواهد کرد.

نخست وزیر هلند مارک روته در یک کنفرانس مطبوعاتی استعفای دولت خود را تأیید کرد. روت استعفای کلیه وزرا و دبیران امور خارجه را به پادشاه داد.

نخست وزیر روته در یک کنفرانس خبری گفت: تصمیم کابینه “به اتفاق آرا” بود و افزود که “قانون قانون باید از شهروندان در برابر یک دولت قدرتمند محافظت کند” ، اما همه چیز “اشتباه پیش رفت”.

با وجود استعفای دولت ، روته همچنان رهبر حزب Vvd خواهد بود. این را نخست وزیر در جریان کنفرانس مطبوعاتی تأیید کرد. “من به طور مستقیم شرکت نکردم ، اما به طور واضح به طور غیر مستقیم شرکت کردم. من فکر می کنم من می توانم به عنوان رهبر حزب ادامه دهم ، اما در نهایت این به رای دهندگان بستگی دارد “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *