هشدار واکسن ، Moderna همچنین 20٪ کاهش عرضه را اعلام می کند: 300،000 دوز از دست رفته است

[ad_1]

بعد از Pfizer و Astrazeneca، Moderna همچنین از کاهش عرضه واکسن خبر داد. “مدرنا به تازگی به ما اطلاع داده است كه برای هفته 9 فوریه از 166 هزار دوز برنامه ریزی شده ، 132 هزار مورد ، 20٪ كمتر ، ارائه می شود.” این را کمیسیونر امور اضطراری دومنیکو آرکوری اعلام کرد. “حیرت ، نگرانی و ناامیدی ما در حال افزایش است ، اکنون تقریباً هر روز پیش بینی ها تنظیم می شوند“او افزود.

حداقل 300 هزار دوز را از دست می دهیم از واکسنی که باید دریافت می کردیم و دریافت نکرده ایم ». کمیساریای وضعیت های اضطراری ، دومنیکو آرکوری ، در یک کنفرانس خبری گفت.

“واکسن نوشیدنی یا حتی میان وعده نیست ، واکسن تنها پادزهر است که از شبی که یک سال طول می کشد بیرون می آید ، وقتی صحبت از سلامتی افراد می شود نمی توانید شوخی کنید یا پاسخ دهید. ما نباید تبلیغات ، اطلاعیه ها و وعده ها بدهیم ، ما باید واکسن هایی را تحویل دهیم که – وی اضافه می کند – در قرارداد ارائه شده برای زایمان.

“همه اقدامات ممکن برای حفاظت از سلامتی ایتالیایی ها را آغاز کرده ایم. ما اطمینان داریم که می توانیم از انگیزه های خود دفاع کنیم ، به لطف حمایت دادستانی دولت و نمایندگی ایتالیا در بروکسل. “

وی گفت: “هدف استراتژیک ، فراهم آوردن شبکه ای از آزمایشات و تحولات متفاوت از آنچه در حال حاضر است برای کشورمان و دستیابی به سطح قابل قبولی از تولید محلی واکسن ها و داروهای ضد کوید”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *