نوع دلتا ، علائم جهش هند چیست: “ممکن است به نظر سرما بخورد”

[ad_1]

سردرد ، گلو درد و آبریزش بینی مهمترین علائمی است که در افراد آلوده به نوع Covid Delta تأثیر می گذاردکه به سرعت در انگلیس در حال گسترش است. این را دانشمندی از پادشاهی ، پروفسور تیم اسپکتور ، که پروژه ای به نام Zoe Covid Symptom را هدایت می کند ، برای جمع آوری علائم توصیف شده توسط هزاران مثبت ویروسی از طریق استفاده ، بیان کرد.

“این می تواند بیشتر شبیه سرماخوردگی بد باشد”، دانشمند در یک ویدئو می گوید. در حالی که رایج ترین علائم ویروس کرونا در انواع دیگر با سرفه ، تب ، از دست دادن بویایی و چشایی نشان داده می شود. از نظر اسپکتور ، افراد مبتلا به نوع دلتا ابتدا ممکن است فکر کنند که به سرماخوردگی مبتلا شده اند و این همچنان آنها را وادار به ترک خانه و در نتیجه گسترش عفونت می کند. این یکی از دلایل گسترش سریع آن است.

هشدار برای نوع دلتا ، در ایتالیا ، اما واکسن ها م workثر هستند: در اینجا شایع ترین است

در همین حال ، اطلاعات جدید در مورد اثر واکسن های مختلف همچنان به دست می آیند ، اگرچه هنوز برای دستیابی به یک تصویر دقیق چیز کمی وجود دارد. مثلا، شرکت آمریکایی Novavax می گوید واکسن آن از جمله انواع مختلف آن بیش از 90٪ در برابر ویروس موثر است؛ طبق مطالعه منتشر شده در مجله Nature Medicine ، Pfizer از اثر بخشی واکسن خود در برابر نوع دلتا اطمینان دارد (B.1. 617. 2) ، اما همان واکسن ممکن است نسخه های آلفا و بتا (آفریقای جنوبی سابق) را از دست بدهد. توسط دانشگاه اسرائیلی تل آویو.

با این حال به طور کلی واکسن ها سلاح اصلی در برابر گزینه ها هستند طبق تحقیقی که توسط دانشگاه راکفلر در نیویورک در نیچر منتشر شده است ، زیرا آنها قادرند تأثیر آنتی بادی ها را بسیار بهبود بخشند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.