نوع جدید Covid ، در ایتالیا تا پرواز با برزیل متوقف می شوند

[ad_1]

ایتالیا “راهی برای احتیاط شدید” و قطع روابط هوایی با برزیل را برای بررسی نسخه جدید کوید انتخاب کرده است که تهدید می کند حتی از انگلیس و آفریقای جنوبی نیز تهاجمی تر است. وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا پس از امضای این مصوبه که در حال حاضر تا 31 ژانویه معتبر است ، توضیح داد: “بسیار مهم است که دانشمندان ما بتوانند آن را به طور عمیق مطالعه کنند.”

همه گیر شدن در همه جا ادامه دارد و ایتالیا نیز به محافظت خود ادامه می دهد. وی همچنین نگران ظهور انواع ویروس در سایر کشورها است: دومی ، به ترتیب زمانی ، ویروسی است که در برزیل یافت می شود ، که قبلاً آمازون را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. اکسیژن را در هیچ کجای بیمارستان های منطقه نمی توان یافت و در آن ساعت ها او به شدت بدنبال یافتن آن در سراسر کشور بود تا 61 نوزاد نارس را که تحت مراقبت های ویژه در بیمارستان های مختلف مانائوس بستری بودند ، نجات دهد. در این زمینه ، دولت ریاضت اقتصادی موجود را مجدداً تأیید کرد. وزیر اسپرانزا دستور داد “پروازهای خروج از برزیل و جلوگیری از ورود به ایتالیا برای افرادی که در 14 روز گذشته از آن عبور کرده اند”.

برای کسانی که از ایتالیا در حال حاضر از برزیل هستند ، لازم است که تامپون را گزارش کرده و تحت آن قرار دهند. اسپرانزا تأکید کرد: کارشناسان می توانند گزینه را بررسی کنند ، “در این فاصله ، ما راه احتیاط را انتخاب می کنیم.” تهاجمی بودن نوع ویروس یافت شده در برزیل ، انگلیس را نگران کرده است ، جایی که متخصصان درباره دو جهش صحبت می کنند. به حدی که دولت ، که هم اکنون در حال مقابله با خسارات ناشی از نسخه انگلیسی است ، دستور منع سفر کلیه مسافران از پرتغال (دروازه اروپا به برزیل) و آمریکای جنوبی را صادر کرده است. با این حال ، فشار از لندن ممکن است کافی نباشد: طبق گفته یکی از مشاوران علمی داونینگ استریت ، متخصص بیماری شناسی ماتا باسبی ، احتمالاً گزینه دوم برزیل در حال حاضر در این جزیره وجود دارد ، اگرچه هنوز کشف نشده است. اگرچه حدود ده مورد از سویه اول وجود دارد.

در پرتغال ، ورود گزینه از آمریکای جنوبی می تواند پیامدهای فاجعه باری داشته باشد ، زیرا سیستم بهداشت از قبل دچار بحران شده است. مراقبت های ویژه تقریباً در حال فروپاشی است و از تعداد 6738 واحد مراقبت ویژه 638 نفر در حال سقوط هستند. و طبق گفته انجمن مدیران بیمارستان ها ، تعداد بستری ها در هفته آینده می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد. در 24 ساعت گذشته ، کشوری که تازه به محاصره بازگشته است ، سوابق عفونت و تلفات را ثبت کرده است. در سرتاسر اروپا ، محدودیت های شدید تنها سلاح موجود در اختیار دولت ها است ، زیرا واکسن ها بخش های زیادی از مردم ماه ها به طول می انجامد.

مجارستان ، متهم كردن اتحادیه اروپا به تأخیر در تأیید سایر داروها ، اعلام كرده است كه سفارش یك میلیون دوز ساخته شده در چین را صادر می كند. اشک ویکتور اوربان ملی پوش را می توان حمله دیگری به بروکسل خواند ، اما این درست است که هرگونه کنترل واکسن ها ، نه تنها در بوداپست ، با اضطراب تجربه می شود. به عنوان مثال ، Pfizer کافی بود تاخیر در تحویل 27 را اعلام کند تا باعث وحشت شود. در همین حال ، در برزیل رئیس جمهور مو بولسونارو با فرماندار سائو پائولو و رقیب سیاسی خود جوآو دوریا ، که دستکاری دولت خود در این همه گیری را “نسل کشی” توصیف می کند ، در رابطه با اوضاع فاجعه بار سلامت در آمازون ، بار دیگر با یکدیگر اختلاف دارند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *