نهنگ باله ای به بندر ناپل منتقل شد: این یکی از بزرگترین نمونه ها در دریای مدیترانه است

[ad_1]

آنها شب را تمام کردند عملیات پیچیده از بین بردن و حمل لاشه نهنگ در تاریخ 17 ژانویه گذشته در مقابل بندر سورنتو شناسایی شد.

یدک کشیدن گیاهان Cetaceans – با هماهنگی اداره دریایی ناپل – توسط قایق های گشتی گارد ساحلی CP267 و CP532 انجام می شود که نمونه ها را به بندر ناپل منتقل می کند ، آنجا که سپیده دم می رسد. .

اکنون می توان کالبد شکافی را برای شناسایی علل مرگ آنچه به نظر می رسد ، انجام داد یکی از بزرگترین نمونه های باله ها در دریای مدیترانه است.

اولین کشف سزارین ها زمانی اتفاق افتاد که دو روز پیش کارکنان گروه زیردریایی گارد ساحلی پس از مشاهده یک گیاه کوچک سیگنال در مشکل شیرجه رفتند و در عوض لاشه نمونه بالغ را شناسایی کردند.

بازیابی جسد از دریا همچنین شامل غواصان گارد ساحلی ناپل و همچنین کارکنان بخش عملیاتی فرماندهی کل گارد ساحلی است که آزمایشگاه محیط زیست متحرک خود را به همراه زیست شناسان خود برای پشتیبانی دانشمندان در آینده کالبدشکافی می فرستند.

در همین حال ، فعالیتهای مراقبت از گارد ساحلی برای شناسایی کوچکترین نمونه که در ابتدا در بندر سورنتو مشاهده شد ، ادامه داشت و پس از آن بلند شد ، آثار برجای مانده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.