نقص TikTok شناسایی شد ، دسترسی به داده های حساس کاربر: نحوه اطمینان از امنیت

[ad_1]

کشف یکی آسیب پذیری TikTok: دسترسی به داده های حساس کاربر را امکان پذیر می کند، از جمله شماره تلفن وی توسط محققان Check Point Software Technologies در برنامه Find Friends مشاهده شد.

در صورت عدم کنترل ، آنها توضیح می دهند ، “این به شما امکان می دهد با محافظت از حریم خصوصی ایجاد شده برای محافظت از کاربران برنامه ، به شما امکان ایجاد یک پایگاه داده برای استفاده برای فعالیت های غیرقانونی را بدهید.” محققان از نقص TikTok خبر دادند که برای اطمینان از امنیت به روزرسانی کرد. توصیه این است که برنامه را به آخرین نسخه به روز کنید.

محققان Checkpoint Software Technologies همان کسانی هستند که بین سال های 2019 و 2020 آسیب پذیری دیگری را در فیلم های TikTok شناسایی کردند. جزئیات نمایه موجود از طریق این نقص جدید شامل – توضیح دادن به محققان – شماره تلفن ، نام مستعار ، عکسهای نمایه و آواتار ، شناسه های کاربری منحصر به فرد و برخی تنظیمات نمایه ، مانند یکی که به کاربر امکان می دهد یک دنبال کننده عمومی یا ناشناس باشد. “این آسیب پذیری می تواند به یک مهاجم اجازه دهد یک بانک اطلاعاتی دقیق کاربر ایجاد کند و یک سری فعالیتهای مجرمانه مانند فیشینگ را انجام دهد. توصیه ما به کاربران TikTok این است که داده های شخصی خود را فقط در صورت لزوم به اشتراک بگذارند و مهمتر از همه ، همیشه سیستم عامل و برنامه ها را به جدیدترین نسخه به روز می کنیم. “

“امنیت و محرمانه بودن جامعه اولویت اصلی ماست ، ما برای بررسی موارد احتمالی ارزش Check Point را ارزیابی می كنیم تا بتوانیم آنها را قبل از تأثیر بر مصرف كنندگان برطرف كنیم. ما با تقویت مداوم خود ، هر دو با به روز كردن مداوم قابلیت های داخلی خود ،” به عنوان یك سرمایه گذاری در زمینه حفاظت اتوماسیون ، و کار با اشخاص ثالث ، “می گوید TikTok.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *