نشست فردا Dpcm جدید در ژانویه ، پارامترهای منطقه قرمز: باند سفید با Rt در 0.50

[ad_1]

جلسه ای برای نگاه به آینده.قرار ملاقات برای فردا صبح ساعت 10.30 است: وزیر امور منطقه ای ، فرانچسکو بوچا ، از مناطق ، آنچی و اوپی خواست تا اقدامات مربوط به Dpcm جدید را که از 16 ژانویه لازم الاجرا است ، با هم بنویسند. جلسه ای که در آن وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا نیز در یک کنفرانس ویدیویی شرکت خواهد کرد.

جدول داده ها را منطقه به منطقه نشان می دهد ، اما همچنین قوانین جدید برای منطقه قرمز را نشان می دهد ، که به طور خودکار در مناطقی که فرکانس هفتگی 250 مورد Covid در هر 100 هزار نفر است ، با Veneto و Emilia Romagna فعال می شود ، که می تواند در این محدوده از اواخر هفته آینده.

اوضاع در سیسیل

تاکنون سیسیل در این سطح نیست اما حتی رسیدن به آن نیز دور نیست و به نظر می رسد منحنی دائماً در حال افزایش است. برای اطلاع از این موضوع ، فقط به آخرین نظارت وزارت بهداشت و ISS مربوط به دوره 28 دسامبر – 3 ژانویه نگاه کنید ، که در آن هفت روز بیماری در منطقه از 93.57 به 133.52 افزایش یافته است ، در حالی که از دوشنبه گذشته تا جمعه ، به عنوان با توجه به جمعیت جزیره فقط – بر اساس یک مطالعه Istat از 1 ژانویه 2020 فقط بیش از 4.8 میلیون نفر – با مجموع 9،775 مورد ، این تعداد بیشتر شده است و به 200 نفر رسیده است. این هفته به 250 نفر رسیده است ، مگر اینکه 2500 مورد جدید را تا به امروز حساب کنیم مورد و ما در کل به 12200 نفر نمی رسیم ، که برای لمس فرکانس مشخص شده توسط متخصصان کافی است ، متأسفانه هیچ کس نمی تواند رد کند که در هفت روز آینده ویروس با سرعت متوسط ​​روزانه حدود 1743 مثبت کار می کند برای عبور از آستانه بحرانی امتیاز لازم بود ، زیرا دیروز و جمعه گذشته از این میانگین برای دو روز متوالی فراتر رفت.

دلایل محدودیت ها

سرکوب به دو دلیل توسط ISS برنامه ریزی شد. اول ، از مواردی مانند ونتو (که در حال حاضر با رنگ نارنجی است) ، جایی که با وجود تشدید عفونت ها در ماه گذشته ، منطقه قرمز فعال نشده است ، زیرا امکانات بهداشتی باقی مانده و شاخص عفونت (Rt) زیر حداکثر سطح هشدار دهنده دوم: برای تسریع در ردیابی تماس ها ، فعالیتی که درصورتی که فرکانس حدود 50 مورد در هر 100 هزار نفر باشد ، روان و م becomesثر می شود ، در حالی که امروزه میانگین این کشور در حدود 166 است.

Dpcm جدید

اما Dpcm جدید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بدون تعصب به 21 پارامتر ارزیابی خطر دیگر ، با شروع RT و خالص از انتقال احتمالی برخی مناطق به سایه های رنگی قوی تر یا قرمز مستقیم ، حتی برای کسانی که به رنگ زرد باقی مانده اند ، باید آخر هفته های نارنجی تایید شد با توانایی حرکت در مرزهای منطقه ای ، باز کردن مغازه ها ، بارها و رستوران های بسته. در روزهای هفته ، با این وجود ، زرد “تقویت شده” تأیید می شود، سپس در ساعت 22:00 منع رفت و آمد ، بارها و رستوران ها تا ساعت 18:00 و ممنوعیت حرکت بین مناطق باز هستند ، در حالی که امکان جابجایی فقط یک بار در روز برای دیدار حداکثر دو نفر (و بستگان زیر 14 سال) بستگان و دوستان در اگر آنها به رنگ زرد رنگ شده اند ، یا اگر در منطقه نارنجی یا قرمز هستید فقط در منطقه شهرداری قرار بگیرید. سینما ، تئاتر و سالن های بدنسازی باید بسته بمانند ، اما فرضیه مناطق سفید در مناطق کشور با Rt زیر 0.5 ثابت است.

معمای مدرسه

معما در مدرسه نیز باید حل شود و این احتمال وجود دارد كه دولت بازگشت به كلاس را حداقل برای اول فوریه موكول كند تا از خرابی هر منطقه جلوگیری كند. در همین حال ، با افزایش 726 واحدی ، تعداد نتایج مثبت فعلی در این جزیره به 40398 مورد افزایش یافت و بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش یافت ، با ده بیمار دیگر در بخش پزشکی ، جایی که 1256 بیمار وجود دارد و 5 بیمار دیگر در مراقبت های ویژه هستند. جایی که 205 نفر وجود دارد و 9 ورودی دیگر وجود دارد ، در حالی که ویروس همچنان قربانی می شود: 31 مرگ روز گذشته ثبت شد ، از مجموع 2695 نفر از ابتدای شیوع بیماری.

منطقه سفید

اما هدف دولت نیز دادن نشانه ای از امید است: به همین دلیل در Dpcm باید یک منطقه سفید جدید معرفی شود که در آن همه فعالیت ها ، از جمله مدارس ، باز خواهد بود. معیار فرضی برای دسترسی به آن در حال حاضر Rt زیر 0.5 است: آستانه ای که ، با این وجود ، توسط مناطق به دور است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.